1004true thumbnails bottomright 100true false 800http://ekonomteplo.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 6000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 http://ekonomteplo.com.ua/aktsijni-tsiny-na-kotly-centrometal/
  Акція на котли Центрометал! Ціни в гривні 
 • 6000 random false 60 bottom 30 http://ekonomteplo.com.ua/2013/10/21/aktsiji/
  Slide6 
 • 6000 slidenbounceleft false 60 bottom 30
  сервіс котлів Atmos
 • 6000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 http://ekonomteplo.com.ua/2013/11/13/kotly-tryvaloho-horinnya-swag/
  Твердопаливні котли довготривалого горіння SWaG 
 • 6000 slidenbounceleft false 60 bottom 30
  Купівля твердопаливного котла у кредит
 • 6000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 http://ekonomteplo.com.ua/2015/07/09/kotly-palche/
  Palche 
Увага! Правильне підключення твердопаливного котла забезпечує економію палива до 3 разів і продовжує тривалість горіння котла на одній загрузці від 2 разів!

Який краще купити котел на дровах: Віадрус чи Атмос? Піролізні котли

Atmos-vs-viadrus

………………………………………………………………………………………………………

Каталог тверлопаливні котли Atmos

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………

Каталог твердопаливні котли Viadrus

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………

Дешевші котли! – заходьте сюди

………………………………………………………………………………………………………

Який котел на дровах купити краще: Віадрус чи Атмос?  Залежно для чого потрібен котел. Якщо вам потрібен твердопаливний котел для обігріву  і у вас є окреме приміщенння (котельня) , то можете сміло купити котел ВІАДРУС  (VIADRUS). Якщо ви хочете поставити надійний та економний автоматизований котел вдома, в кухні (можна експлуатувати без окремого відведеного приміщення) -купуйте  АТМОС. Ціна на котел ВІАДРУС  (VIADRUS) значно нижча. Має  чугунний теплообмінник. Можна використовувати навіть вологі дрова. Добрий котел, коли не гасити його, а цілодобово використовувати. Якщо ви хочете його експлуатувати тільки вдень, наприклад, коли ви приходите на роботу, тоді краще  купити  котел АТМОС  (ATMOS).

Чому котел на дровах Атмос? Його легко розпалювати (він має вентилятор), при цьому, в процесі розпалювання в приміщенні, у Вас не буде сажі, диму і багато попилу. Піролізний котел Атмос можна експлуатувати розмістивши його навіть у кухні. Окрім того твердопаливний котел Атмос, має ситему безпеки, завдяки своєму сталевому теплообміннику, який дозволяє при перегріві пустити у рукав холодну  воду. Твердопаливний котел Віадрус, не має такої переваги, тому що у нього теплообмінник чавунний, і при перегріві, при подачі холодної води він просто лопне. Котел на дрова Віадрус не можна залишати без нагляду в процесі експлуатації. Якщо ви хочете розпалювати котел кожен день, наприклад прийшовши з  роботи, особливо коли вдома цілий день нікого не має, тоді потрібно купити піролізний котел Атмос, який подарує Вам тепло, затишок та зекономить багато грошей. Завдяки високому ККД, його достатньо розпалити 2-3 раз на добу, і однієї загрузки, буде достатньо, щоб тепла  вистачило на всю добу. Коли на наступний вечір Ви прийдете з роботи, Ви знову його розпалите, без зайвих труднощів, диму, запаху. Котел Атмос у цьому випадку – неперевершений.

Наш асортимент: Твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, Найдешевші ціни на твердопаливні котли, піролізні котли, котли на дровах найдешевша ціна, продаж піролізних котлів, котли на твереде топливо, купити котел на дровах Атмос (ATMOS), купити котел на дровах Віадрус (VIADRUS), бойлери ДРАЖІЦЕ (DRAZICE), Laddomat 21

Теги: ,