Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Ура!!! Зима майже пройшла

Ну от і все. Сьогодні вже 11 лютого. Зима майже закінчується. Ми можемо з полегшенням зітхнути, тому що чесно кажучи, певні переживання залишились позаду. А вони безумовно були, і рівно не стільки, скільки система сонячних колектрів в зимовий день виробить тепла, а більше чи вони не замерзнуть в морози.
Чи не відімкнуть світло, а якщо відімкнуть як система себе поведе?
Тоді по-порядку почнемо з морозів і системи антизамерзання. Холод ми пережили і з впевненістю можемо заявити, що все так відбувалося як і в книжці писалося. При зниженні температури в колекторах на даху нижче +7°С, включалася система антизамерзання, яка незважаючи на температуру на вулиці, не давала температурі в колекторах падати нижче +5°С.
Аж після двох тижнів настання холодів ми заспокоїлися, коли переконалися в такій бездоганній роботі системи антизамерзання фірми Парадігма. Набільший мороз який був –у нас цієї зими це -22°С. Найменша температура яка була в колекторах +5°С. Набільша температура в колекторах за всю зиму була зафіксована на позначці +99°С. Так що тепер з повноти власного досвіду впевнено заявляємо – система працює бездоганно, нічого не замерзає і не може замерзнути. Для підтримки температури в колекторах та запобігання замерзанню, ми використали стільки тепла за всю зиму, скільки ми можемо собі повернути за один літній сонячний день. Це для тих хто може подумати , що ми гріємо колектори зимою. Чому так мало? Тому що насос для запобігання замерзання включається ще раз повторюю, лише 4 рази на годину по п’ять секунд і то лише в ночі. З цим закінчили…
Тепер, – при відключенні електрики. Один раз за всю зиму це в нас сталося. В нас не було електрики впродовж 6 годин. В цьому випадку також нічого аварійного не відбулося, тому що спрацювала система безперебійного живлення, яку ми обов’язково додатково встановлюємо на кожному об’єкті, де ми встановили твердопаливний котел. Запасу електроенергії в даному випадку було достатньо, хоча могло хватити і на більше. І на крайній випадок, – у нас була в запасі міні електростанція, яку бажано мати кожному більш-менш поважаючому себе господарю в кожному особняку.
Ми навмисно нічого не писали цілу зиму, власне через те, що потрібно було ці всі етапи пройти, пережити, маючи власний досвід, бо в іншому випадку ми б нічим не відрізнялися від тих, у кого такого досвіду немає. Хоча, повірте, в них теж завжди є що вам сказати, і тому щоб бути іншими ми започаткували і втілили в життя цей проект. Ми продаємо лише те, в чому переконалися на власному досвіді.
І зрештою, – чи ефективно вони працюють зимою? Можна сказати, що так. Так, якщо ми маємо зимовий сонячний день, такий як був вчора – 10го лютого, тоді ми в такий день маємо 960 літрів води підігрітої до температури 60 , а це теж саме що і восени. Правда в грудні і січні сонячних днів було значно менше. Ми можемо констатувати той факт, що цього року до кінця листопаду, ми ефективно використовували сонячні колектори не тільки для підігрів води, але й для опалення будинку.
Судячи по вчорашньому дню – лютий теж може бути досить ефективним.
От з такими хорошими враженнями ми майже перезимували. Найменш ефективний та найнебезпечний час в році – позаду. А літо – нам не страшне, як колекторам на поліпропіленгліколі , про це ви вже знаєте. Якщо ви ще раз хочете пригадати

«Чим сонячні колектори на водяній основі, кращі ніж системи на основі поліпропіленгліколю?», тоді заходьте сюди.

………………………………………………………………………………………………………………………..

Повернутися до “Правдива історія про сонячні колектори”

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………………………..

 

Теги:

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591