Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Ознаки (симптоми) поведінки неправильно підключеного котла

Як зрозуміти що котел змонтований неправильно ?

«Вам змонтували твердопаливний котел, але він на вашу думку не  працює так  як треба? Майстри взяли з вас гроші і  кажуть, що  все так  і  має бути?  Вас хочуть виставити дурнем за ваші же гроші?  Ви не знаєте як переконатися у своїх підозрах і правоті? »  

Ми вам допоможемо довести свою правоту!

Про симптоми  – неправильно підключеного  котла.

 Зараз коли газ подорожчав (2010 р), а в квітні  ціни  знову планують значно підняти, на ринку твердопаливних котлів виник ажіотаж. Але так як купити твердопаливний котел не складає труднощів (інша річ купити хороший котел), були б тільки гроші, то з хорошими майстрами ситуація інша. Їх, як два роки тому не було, так і тепер немає, а якщо є, то зайняті під зав’язку. Зате до ваших послуг армія спеціалістів по монтажу опалення та газових котлів.

 Люди поголовно кинулися купувати  котли на дрова і попит породжує пропозицію. Де знайти хороших майстрів та і для  чого іх шукати? Хіба котел на дрова то щось надзвичайне? Запитуємо майстра, який все життя встановлював газові котли, чи може він змонтувати твердопаливний – і звичайно чуємо відповідь “no problem”. От з цього моменту  у вас і починаються проблеми, особливо тоді коли холоди вже наступили. Котел не гріє, гроші заплачені, майстер каже що котел так і має працювати а вам це здається і тому гроші повертати не збирається. Та бог з грошами. Ви собі задаєте інше питання, навіщо вам такий котел і така економія.

 (Після неправильного монтажу твердопаливного котла, незважаючи на те, що ви заплатили не малі гроші, ви не отримаєте жодної економії грошей. Газом вам би було топити дешевше).

Що робити вам в такому випадку. Як доказати свою правоту? Дуже просто. Неправильно змонтований котел специфічно себе поводить. У нього проявляються певні симптоми.

Тут ми спробуємо їх перерахувати :

 • Перша ознака, яка  говорить про те, що ваш твердопаливний котел неправильно підключений, це велика витрата дров. Ваш твердопаливний котел пожирає дрова, немов Змій Горинич, а горить на одному завантаженні менше трьох годин. У нас вже були випадки, де ми описували коли піролізний котел Атмос за один місяць «поїдав» трьох річний запас дров. (Стаття “У Вас не гріє котел на твердому паливі” ).
 • Другий симптом: це коли ви не можете або не маєте можливості регулювати (обмежувати) температуру подачі на опалення. Не намагайтеся робити це за допомогою обмеження температури горіння самого твердопаливного котла, тому що це в корені неправильно і ви гробите котел.
 • Третій симптом – це коли ви не можете розігнати свій твердопаливний котел до температури більш, ніж 60 градусів.
 • Четвертий – коли в димоході лунають вибухи.
 • П’ятий – це коли з димохідної труби тече дьоготь-смола.
 • Шостий – ваш твердопаливний котел закипає.
 • Сьомий – на котлі висока температура, а батареї – холодні.

І можна ще довго продовжувати цей список. Тут ми навели приклади найбільш поширених ознак роботи неправильно підключеного твердопаливного котла. Що вам робити після того, як такі симптоми у вашому випадку присутні? Відповідь лікувати. Як? Ми вас вчити цьому не будемо, а просто розповімо, як це робили люди, які зверталися до нас за такою допомогою.

Вони надсилали нам фото підключення твердопаливного котла для аналізу. Після цього як  діагноз про те, що котел змонтований, укомплектований неправильно підтверджувався, ми рекомендуємо це довести до цих майстрів, які його монтували. Після такої претензії від замовника, ці  майстри з реактивною швидкістю зв’язувалися  з нами, для того щоб запитати:- “Що саме зроблено неправильно?”. У відповідь отримували:-” Все зроблено неправильно, але так як ми не збираємося з вами сперечатися, ми просто зробимо свою роботу і тоді ви побачите , як насправді цей котел може ефективно, правильно та економно працювати”. От так і ставалося, при чому завжди однаково в кожному випадку.

У нас є все що Вам потрібно!

 Якщо хочете отримати більше інформації на цю тему натисніть тут

У нас є все що Вам потрібно!

Якщо ви потрапили не дай Боже вже в таку халепу, або не хочете в неї потрапити – ви можете замовити монтаж або перепідключення у Компанії “Економтепло”

¤ Заповнити форму на підбір твердопаливного котла
¤ Заповнити форму на замовлення монтажу твердопаливного котла
¤ Задати питання експерту по твердопаливних котлах

pro-tt-kotliЩе статті про твердопаливні котли kotli-na-drovaКаталог твердопаливних котлів
Спеціалісти, які Вам допоможуть:
 • Підібрати твердопаливний котел;
 • Підібрати правильне обладнання для монтажу;
 • Підберуть оптимальну схему монтажу;
 • Допоможуть визначити правильність підключення Вашого твердопаливного котла.
Josip
Мене звати Йосип
Старший спеціаліст технічного відділу
phone067-988-22-84;
phone099-000-52-34;
skypejosup711
roman
Мене звати Роман
Спеціаліст технічного відділу
phone098-423-51-50;
skypekomarinskiy007
Подзвоніть до нас! Ми з радістю Вам допоможемо!

Якщо у Вас є питання,

але Вам незручно до нас телефонувати,
тоді ви можете надати питання on-line

Задати питання
Ми будемо раді надати відповідь на Ваше питання!
лого і репутація

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591

Замовити зворотній дзвінок