Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Важливо про сухі колоті дрова

Компанія-ЕкономТепло рада вітати всіх українців з наступившим 2012  Роком, та Різдвяними святами і побажати окрім добробуту і всього іншого хорошого, і економічно фінансового процвітання. В подарунок для людей які живуть в Україні, після подарунку нашого уряду, ми зробимо від імені компанії маленький новорічний подарунок, ми розповімо вам як можна орієнтуватись, і як можна виграти від того що газ подорожчає, і як ваші сусіди можуть вам заздрити тому що чим більше буде зростати ціна газ, тим більше ви зможете заощаджувати.

Почнемо з того що коли газ нестримно зростає, всі розумні люди як правило починають задумуватись, а що робити далі,  сидіти в холодній хаті, де є маленькі діти, або немовлята, або брати і встановлювати твердопаливний котел. При встановлення твердопаливного котла, ви можете зустрітись не тільки з перевагами, а із «сюрпризами». Чому не гріє котел на твердому паливі. Цей секрет про який ми зараз будемо розмовляти це якраз те як вам налагодити роботу, спланувати сімейний бюджет. Щоб відбулось дійсно заощадження, а не викидання грошей на вітер. Для того щоб використовувати твердопаливний котел вам необхідно мати сухі дрова. Як правило в котлах піролізного типу вологість дров повинна бути 12-20 відсотків, і не більше, в традиційних будь-яке дерево буде горіти але питання «буде горіти як???».

Дерево з 12 – 20% вмістом води має теплоту згоряння 4 кВтЧчас / 1 кг деревини.
Дерево з 50% вмістом води має теплоту згоряння 2 кВтЧчас / 1 кг деревини.

Сирі дрова мало гріють, погано горять, сильно димлять і істотно скорочують термін служби котла і димохідної труби. Потужність котла знижується до 50%, а витрата палива збільшиться в два рази.

Буде просто тліти і сушити себе.  Як в традиційних, так і в піролізних котлах, може горіти і мокре дерево, мокрі (сирі)  дрова, але ці дрова не будуть давати вам потрібного результату. З них буде виділятися дьоготь смола і абразивні кислоти, які можуть скоротити  термін служіння  вашого котла в десятки разів, на 60% давати менше тепла , скоротять час горіння вашого котла  на одній загрузці до двох годин замість 8 годин. Тому що бувають такі моменти, коли дрова не сухі то ви зможете за місяць спалити таку кількість дров, як люди використовують за два опалювальні сезони. Окрім того може вийти з ладу котел, а це вже  дуже суттєво вдарить не тільки по вашій кишені. Для того щоб у вас правильно горів твердопаливний котел, вам не обхідно не тільки вибрати бренд, марку котла, яка має за собою історію та багаторічну репутацію, а також людей які зможуть його правильно встановити, регулюючу автоматику, яка в симбіозі разом з твердопаливним котлом дасть вам приголомшуючий ефект. Тому ви дійсно зможете заощаджувати, ви завжди будете в теплі, затишку, як то кажуть «на коні». А на заощаджені гроші ви зможете собі дозволити достойний відпочинок зимою наприклад в Буковелі в Карпатах з сім’єю.

Значить в першу чергу щоб добитися такого заощадження вам потрібен твердопаливний котел. Окрім того хочемо добавити що якщо ви думаєте що ви поїдете в ліс самі візьмете сокиру, і почнете рубати дрова для твердопаливного котла, або замовите в лісі такі дрова і ви закриєте це питання, ви дуже помиляєтесь. Бо тому щоб висушити дрова необхідно мінімум щоб пройшло два роки, для цього потрібно їх замовити, привести з лісу, розгрузити, порізати, поколоти і два роки сушити. Мати під навіс де можна їх сушити. А якщо ми привеземо вам сухі колоті дрова під розмір вашого котла ? як вам це? Готові? В будь яку точку України прямо на подвір’я?

PS. Компанія-ЕкономТепло займається заготовленьям і продажем сухих  колотих дров довжиною від 0,25м – до1 м. залежності від замовлення і розміру вашого котла. Ми займаємось експортом цих дров в будь-яку точку України, а тож за кордон.

Ще раз хочемо привітати вас з наступаючим новим роком різдвяними святами і побажати вам  в опалювальний сезон. Тепла затишку та вагомих заощаджень на російському газі. Відмовившись від нього і тим самим підтвердити справжню незалежність країни під назвою Україна чарівної країні в якій ми з вами проживаємо.

Ще раз з наступившими Святами.  З повагою Компанія-ЕкономТепло.

 

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591