Компанія - ЕкономТепло
Увага! Правильне підключення твердопаливного котла забезпечує економію палива до 3 разів і продовжує тривалість горіння котла на одній загрузці від 2 разів!

Настінний газовий котел Baxi LUNA-3 Comfort Combi

Увага!!!

Завітайте у розділ “Важлива інфомація для вас”. Там знаходиться унікальна інформація, яка складається з відео та фото матеріалів, а також унікальних статтей на теми придбання, встановлення, монтажу та експлуатації твердопаливних котлів, сонячних колекторів, акумуляційних ємностей, безгазових бойлерів, регулюючої автоматики та систем безпеки цього обладнання, написані в формі зрозумілій будь якій людині. Всі публікації є надбаннями Компанії “ЕкономТепло”, написані на основі власного професійного досвіду та засновані на реальних фактах, реальних людей, таких як і Ви.

P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

Перейти в каталог настінних газових котлів Baxi

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………………………

 

Baxi LUNA-3 Comfort Combi

………………………………………………………………………………………………………………………

Опис Baxi LUNA-3 Comfort Combi

LUNA-3 Comfort COMBI – це підлоговий опалювальний блок, який складається з одноконтурного настінного газового котла Baxi  і накопичувального бойлера об’ємом 80 л. Спеціальна конструкція бойлера і декоративні панелі, що входять в комплект, дозволяють без додаткового кріплення до стіни встановлювати настінний котел на бойлер. LUNA-3 Comfort COMBI завдяки своїм компактним розмірам (1640 × 450 × 550) є прекрасним рішенням для приміщень з обмеженим простором.

LUNA-3 Comfort COMBI – це об’єднання бойлера COMBI 80 і одноконтурного котла LUNA-3 Comfort 1.310 Fi:

………………………………………………………………………………………………………………………

Характеристики Baxi LUNA-3 Comfort Combi

  • легкість і простота в установці;
  • легкість приєднання до котла;
  • бойлер з нержавіючої сталі AISI 316L;
  • витончений дизайн і компактні розміри;
  • невеликі габарити і вага упаковок;

Для LUNA-3 Comfort COMBI окремо поставляється комплект для підключення низькотемпературного контуру опалення (для режиму «теплі підлоги»). Комплект включає в себе насос, датчик температури і змішувальний клапан, встановлюється ззаду котла. В LUNA-3 Comfort COMBI, крім котла LUNA-3 Comfort 1.310 Fi, можна використовувати одноконтурні котли серії LUNA-3 Comfort, а також котли:

  1. LUNA-3 Comfort HT 1.280
  2. LUNA-3 Comfort HT 1.240
  3. LUNA-3 Comfort HT 1.120

Примітки

Щоб підключити бойлер до котла LUNA-3 Comfort 1.310 Fi, необхідний спеціальний комплект (замовляється окремо), який складається з мотора триходового клапана з кабелем підключення до плати, кріпильної пластини і датчика температури бойлера.

Теги:

Твердопаливні котли Львів - компанія "ЕкономТепло"

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591