Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Другий варіант монтажу твердопаливного котла під назвою “Підводний човен”

Тепер знайомимося  з дуже небезпечним методом підключення твердопаливного котла під назвою “Підводний човен”.
Відрізняється від першого варіанту під назвою “Дві труби” тільки тим , що якщо в першому в першу чергу відсутня навіть мінімальна комплектація, то другий розрахований на те, щоб розвести Вас на максимальну суму грошей, тобто втулити вам все, що тільки можна і не  можна, все що потрібно і не потрібно. Тому він і  розрахований на так званих «Багатеньких Буратіно». В кінцевому результаті всього буде дуже багато, але нічого з того коректно не буде працювати. Нас зараз часто запитують: “Потрібна акумуляційна ємність, чи можна обійтися без неї?” Відповідаємо,що при правильному монтажі вона дасть вам мінімум 12 переваг(якщо ви хочете взнати які  саме, зайдіть у кнопку “Про твердопаливні котли”,  виберіть необхідну  вам тему (наприклад “Переваги встановлення акумуляційної ємності”), та отримайте доступ до цієї інформації ). Якщо під’єднання буде неправильним, то тоді вона Вам буде  приносити лише додаткові витрати та розчарування окрім того, що вона сама коштує зовсім недешево. Знову ж таки повернемося до головного змісту цієї публікації. Основна небезпека цього методу монтажу твердопаливного котла, заключається в тому, що він може не тільки дуже сильно заставити схуднути ваш гаманець, а так само може призвести до виникнення пожежі, яка вщент може знищити Ваш дім. Так само ми знаємо декілька випадків, коли люди не  маючи досвіду, або майстри-кулібіни намагалися підключити твердопаливний котел, і  після  того його розривало. Минулого сезону  стався  випадок, коли розірвало котел, і вбило майстра.  Скажіть Вам того треба? Чи зараз людина з якою сталося щось подібне, могла б комусь радити підключити котел на дрова самому, чи найняти якогось кулібіна, чи  майстра по газових котлах?
За час існування нашої Компанії, ми пам’ятаємо декілька неприємних моментів, для таких горе монтажників. Так як ми вважаємося експертами по твердопаливних котлах (починаючи з 2006 року і до сьогодні, ми не стільки монтуємо твердопаливні котли, скільки перемонтовуємо неправильно змонтовані), то коли грім вдарить, то ті «джамшани і рамшуди» дзвонять до нас частенько. Пам’ятаємо декілька випадків. В одному з них комин так вибухав, вибухав, допоки не загорівся, інший майстер викликав наших фахівців в Великодню суботу, за  великі гроші, тому що Господар сказав що, якщо котел не запрацює за два дні після  свят, то  майстер поверне гроші в  трьох кратному розмірі. В кінцевому  випадку, все рівно ми спочатку демонтували котел, підключений категорично неправильно а потім підключили так як треба тільки це вийшло, включаючи демонтаж, вже значно дорожче. Скажіть хіба не правильніше було б зразу замовити монтаж наприклад у  нас? “Чому краще замовляти монтаж у нас?» Звичайно можливо потрібно було б записатися в чергу по монтажу котлів (рідко буває, що наші множники вільні, іноді приходиться їм працювати навіть в новий рік), можливо він коштує трошки дорожче. Тут треба собі просто задати запитання, чи готові Ви наражати на  небезпеку себе,  свою сім’ю чи  свій будинок. Порахуйте скільки коштує непоправне горе, і чи варто себе  наражати на таку біду. Підсумовуючи вище сказане, хочемо розповісти випадок з життя  власника нашої Компанії. Коли у 2005 році , він придбав котел, то місяць боявся його встановлювати (Тоді нашої Компанії ще не  існувало). Найбільше про те що б не згоріла хата. Як з’ясувалося – не даремно. Добре, що не дійшло до непоправної біди. Але  кишеня постраждала добре. Подивіться будь ласка відео. Тут Ви  побачите класичне підключення під назвою “Підводний човен”. Того матеріалу було закуплено значно більше  ніж потрібно було б. З тим, що залишилося ще  можна було б укомплектувати ще декілька котелень. І  все це робилося дуже довго (разгардаш), в кінцевому випадку виявилося дуже небезпечним, могло легко призвести до пожежі або мінімум до виходу з ладу котла. І весь цей каприз за гроші господаря.  Отже дивіться як не можна навіть планувати собі розгляд теми  підключення твердопаливного котла. З того часу, завдяки власному досвіду, і виникла ідея створення “Компанії Економтепло”, яка завжди є до Ваших послуг.

Після прочитаного, для замовлення монтажу твердопаливного котла зателефонуйте нам за нашими контактами або заповніть будь ласка форму, при першій можливості фахівці “Компанії Економтепло” зв’яжуться з Вами.

pro-tt-kotliЩе статті про твердопаливні котли kotli-na-drovaКаталог твердопаливних котлів
Спеціалісти, які Вам допоможуть:
  • Підібрати твердопаливний котел;
  • Підібрати правильне обладнання для монтажу;
  • Підберуть оптимальну схему монтажу;
  • Допоможуть визначити правильність підключення Вашого твердопаливного котла.
Josip
Мене звати Йосип
Старший спеціаліст технічного відділу
phone067-988-22-84;
phone099-000-52-34;
skypejosup711
roman
Мене звати Роман
Спеціаліст технічного відділу
phone098-423-51-50;
skypekomarinskiy007
Подзвоніть до нас! Ми з радістю Вам допоможемо!

Якщо у Вас є питання,

але Вам незручно до нас телефонувати,
тоді ви можете надати питання on-line

Задати питання
Ми будемо раді надати відповідь на Ваше питання!
лого і репутація

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591

Замовити зворотній дзвінок