Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Твердопаливні котли ATON (Атон) Україна

ATON твердопаливні котли

¤ Ціни на твердопаливні котли ATON Твердопаливні котли ATON

. твердопаливні котли ATON

ATON твердопаливні котли

ATON TTK 

 Котел твердопаливний серії ATON TTK представлений моделями з різним діапазоном потужностей (від 21 до 240 кВт). Підлоговий чавунний котел, при роботі якого можна використовувати багато видів палива (вугілля, дрова, брикети твердого палива, торф). Повністю энергонезалежний. Простий в обслуговуванні. Просто переобладнати для роботи на рідкому та газоподібному паливі.

ATON твердопаливні котли

 ATON TTK EcoMatic

Твердопаливні котли ATON TTK EcoMatic – чавунні пелетні котли обладнані автоматичною подачею палива. Призначені для застосування в закритих та відкритих системах опалення (за умов використання акумуляційної ємності). Можна використовувати і в ручному режимі з іншими видами твердого палива (дрова, торф, вугілля, антрацит і т.п.). ККД при використанні пелет становить 90 %.

котли АTON

ATON твердопаливні котли

Вас турбує питання газифікації у Вашому регіоні? – Є альтернатива – твердопаливні котли ATON, що призначені для використання твердих видів палива. Що собою представляє твердопаливні котли ATON ТТК? – Це енергонезалежні підлогові чавунні секційні котли, модельний ряд яких характеризується потужностями в межах 21-240 кВт. Це один з видів опалювальних пристроїв, де присутня відкрита камера згоряння. Котли прості в експлуатації, працюють на різноманітному твердому паливі: від вугілля до торфу.

P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591