Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Твердопаливні котли DEMRAD (Демрад) Туреччина

¤ Каталог твердопаливні котли

ATON твердопаливні котли

Відділ продажу твердопаливних котлів:

+38 (098) 563-35-91;

+38 (099) 090-45-16;

+38 (093) 930-72-96

ATON твердопаливні котли

котел твердопаливний qvadramax

QVADRAMAX

Котли QVADRAMAX – це потужні твердопаливні котли, які обладнані вентилятором та електронною панеллю управління. Ці котли досить стійкі до корозії, оскільки мають чавунний корпус, виготовлений за гнучкою технологією лиття. Достатньо високий ККД та в порівнянні низький рівень забруднення атмосферного повітря вуглекислим газом досягаються завдяки унікальному принципу триходової циркуляції палива в котлі. Ці якості свідчать про економічну доцільність використання котлів марки QVADRAMAX. Широкі водовідводи всередині котла, середній розмір трубопроводів з постачання та відведення води сприяють добрій роботі котлів QVADRAMAX у системах примусової природної циркуляції. Ці котли здатні працювати на різноманітних видах твердого палива.

твердопаливні котли ATON

QVADRA Solidmaster – S

Котел QVADRA Solidmaster-S – це секційний чавунний котел, що здатен працювати як у відкритих, так і у закритих системах опалення. Цей твердопаливний котел стійкий до перепадів температур, та як наслідок – до корозії, оскільки чавунний теплообмінник виготовлений за допомогою технології гнучкого лиття, що, в свою чергу, суттєво продовжує термін експлуатації виробу. Котел має механічне управління регулятором температури, а наявність ізоляції в обшивці котла – мінімізує втрати тепла.
Потужність даних моделей котлів залежить від кількості секцій теплообмінника та коливається в межахвід 13 до 70 кВт.

. твердопаливні котли ATON

твердопаливні котли qvadra solidmaster F

QVADRA Solidmaster – F

Основною властивістю та перевагою котлів Qvadra Solidmaster – F є наявність вентилятора та електронного регулятора температури. Ці твердопаливні котли твердопаливні мають стальний теплообмінник. Добре працюють як на дровах, так і на вугіллі.
Унікальна технологія гнучкого лиття захищає котел від корозії.
Завдяки трьохходовій циркуляції котла та низьким показникам викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище ми сміливо можемо говорити про економічність та екологічність котла модельного ряду Qvadra Solidmaster – F.
.

ATON твердопаливні котли

Котли торгової марки DEMRAD – це чавунні секційні твердопаливні котли відомої турецької фірмивиробника опалювальної техніки –  компанії DemirDöküm. На українському ринку твердопаливні котли цієї компанії представлені серією SOLITECH з модельним рядом SOLIDMASTER-S, SOLIDMASTER-F, QVADRAMAX.

ATON твердопаливні котли

P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591