1004true thumbnails bottomright 100true false 800http://ekonomteplo.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 6000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 http://ekonomteplo.com.ua/aktsijni-tsiny-na-kotly-centrometal/
  Акція на котли Центрометал! Ціни в гривні 
 • 6000 random false 60 bottom 30 http://ekonomteplo.com.ua/2013/10/21/aktsiji/
  Slide6 
 • 6000 slidenbounceleft false 60 bottom 30
  сервіс котлів Atmos
 • 6000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 http://ekonomteplo.com.ua/2013/11/13/kotly-tryvaloho-horinnya-swag/
  Твердопаливні котли довготривалого горіння SWaG 
 • 6000 slidenbounceleft false 60 bottom 30
  Купівля твердопаливного котла у кредит
 • 6000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 http://ekonomteplo.com.ua/2015/07/09/kotly-palche/
  Palche 
Увага! Правильне підключення твердопаливного котла забезпечує економію палива до 3 разів і продовжує тривалість горіння котла на одній загрузці від 2 разів!

Батареї, радіатори для опалення

радіатори для опаленя

Батареї для опалення поділяються на:

роздільна лінія

Стальні батареї Стальні радіатори

Стальні батареї рекомендується експлуатувати в приватних будинках і в будинках з невеликю кількістю поверхів (до 3-х поверхів).
Стальні радіатори розраховані на робочий тиск до 10 атмосфер і температуру до 150 °С.

Перейти в розділ

роздільна лінія

 Алюмінієвий радіатор

Алюмінієві радіатори

Алюмінієві радіатори близько 50% тепла віддають за допомогою випромінювання, іншу частину – за допомогою конвектаціі. Таким чином, ці опалювальні прилади є найефективнішими джерелами тепла в приміщенні. Алюмінієві радіатори витримують до 18 атмосфер робочого тиску.

роздільна лінія

Чавунні радіатори Чавунні радіатори

Даний тип радіаторів широко застосовується у вітчизняних багатоповерхових будівлях, так як мають достатньо високий робочий тиск (до 10 бар).
Головною перевагою чавунних радіаторів є висока абразивна і корозійна стійкісь.

Перейти в чавунні радіатори

роздільна лінія

 Біметалевий радіатор опаленя Біметалеві радіатори

Виготовлені з двох різних за характеристиками металів, наприклад, – сталь і алюміній. Такі біметалічні (бітермічні) радіатори завдяки властивостям кожного з матеріалів синтетично отримують гарантовано великий термін служби і підвищені теплові характеристики виробу.

детальніше про біметалевий радіатор опалення

роздільна лінія

Чому ліпше неставити радіаторів? 

роздільна лінія

В широкому виборі представлені на сьогоднішній день батареї опалення, але зверніть увагу, що не будь-які з них можуть підійти саме до системи опалення вашого приміщення. Перш ніж вибрати радіатори опалення, слід ознайомитися і ретельно вивчити технічні характеристики вашої опалювальної системи: величина випробувального тиску, робочий тиск системи, діаметр труб, які можуть підходити до опалювальних приладів, тип опалювальної системи, а також який теплоносій будете використовувати. Відразу потрібно відкинути ті батареї опалення, які розраховані на показник робочого тиску менший, ніж у вашій системі.

Підберіть радіатор, який підходить за розміром, але, потрібно враховувати, що не рекомендовані великі батареї для розташування біля підвіконь, у цьому випадку віддайте перевагу батареям опалення менших габаритів. Рівномірність поширення тепла в приміщенні безпосередньо залежить від розмірів радіатора опалення. Найкраще поширюють тепло батареї, розмір яких порівняно невеликої висоти і досить великої ширини.

Важливим елементом є наявність клапана для випуску повітря, який дозволяє самостійно нейтралізувати повітряні корки в системі опалення. Рекомендується також монтування краників для спуску води на батареях опалення, що запобігає появі різних аварійних ситуацій. Існує такий прилад, як терморегулятор, який використовується для досягнення ще більшого комфорту. Якщо радіатори опалення мають терморегулятор, то температуру в кімнаті можна змінювати за бажанням та погодними умовами, раціонально використовуючи паливо.