Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Електричні опалювальні котли Kospel (Коспел) Польща

 

Відділ продажу електричних  котлів:

+38 (099) 623-42-04; +38 (098) 563-36-23;

 

ЕКОНОМТЕПЛО

Ціни на електричні котли Kospel

подробиці

ЕКОНОМТЕПЛО

Електричні котли  Kospel EKCO.L1

Лінія котлів EKCO.L1 виготовляється для роботи в опалювальних системах. Існує можливість спільної роботи котла з бойлером непрямого нагріву. Управління котлом здійснюється за допомогою кімнатного регулятора, що дає можливість запрограмувати різні робочі режими для різноного часу доби

подробиці

ЕКОНОМТЕПЛО

Електричні котли  Kospel EKCO.R

Лінія котлів Котел EKCO.R1 призначений для роботи в опалювальних системах. Управління котла здійснюється за допомогою кімнатного регулятора температури, на якому встановлюємо рівень температури в приміщенні.

подробиці

ЕКОНОМТЕПЛО

  Електричні котли Kospel EKCO.Т

Лінія котлів EKCO.T призначена для роботи в опалювальних системах. Є можливість спільної роботи котла з бойлером непрямого нагріву. Управління котлом здійснюється за допомогою кімнатного регулятора, що дає можливість запрограмувати різні робочі режими для різного часу доби

подробиці

ЕКОНОМТЕПЛО

Електричні опалювальні котли Kospel ( Польща), потужністю 4-48 кВт, призначені для обігріву приміщень різного призначення: торгового, житлового, промислового і т.д.

P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок