Компанія - ЕкономТепло
Увага! Правильне підключення твердопаливного котла забезпечує економію палива до 3 разів і продовжує тривалість горіння котла на одній загрузці від 2 разів!

Каталог піролізних котлів Buderus

котли на твердому паливі Kalvis

¤ Ціни на твердопаливні котли Buderus
котли на твердому паливі Kalvis

¤ Каталог твердопаливні котли

котли на твердому паливі Kalvis

Відділ продажу твердопаливних котлів:

+38 (098) 563-35-91;

+38 (099) 090-45-16;

+38 (093) 930-72-96

котли на твердому паливі Kalvis


 Buderus Logano S121WT

.

   Сталеві твердопаливні  котли

   піролізного горіння.

   Потужність 8-38 кВт.

   Паливо: Дрова, кам’яне вугілля, кокс.

   ККД 78-86%

котли на твердому паливі Buderus

котли на твердому паливі Kalvis

Buderus – це традиційна німецька якість, яку характеризують не тільки парамети тривалої без аварійної роботи. Якість опалювальних твердопаливних котлів Buderus підтверджено численними позитивними відгуками з багатьох європейських країн, а тепер ще й України.

 котли на твердому паливі Kalvis

  • Переваги твердопаливних котлів Buderus

Крім якісної роботи опалювального обладнання необхідно підкреслити зручність і безпеку використання підлогових котлів на твердому паливі Buderus Logano (потужністю від 12кВт до 45кВт). Виробляючи обігрів приміщення, котли на дровах Buderus дбайливо ставляться до навколишнього середовища. Це дуже важливо в сучасному світі, так як будь-яка розсудлива людина замислюється над тим, в якому стані він залишить світ після себе, і яким повітрям будуть дихати його діти. Твердопаливні котли Buderus, є сталеві та чавунні. Також поділяються на піролізні та традиційні. Мають економічний і екологічний режим роботи. Простота установки в обмеженому просторі, дозволяє використовувати їх в котеджах, адміністративних будівлях та інших житлових приміщеннях або будівлях іншого призначення, причому відносно невеликі габаритні розміри дозволяють встановлювати твердопаливні котли Buderus в приміщеннях з маленькою площею.

 котли на твердому паливі Kalvis

  • Конструктивні особливості твердопаливних котлів Buderus

Котли на твердому паливі Buderus можна використовувати, як самостійний агрегат. Також такі котли можна підключати в парі з будь-яким іншим котлом, який працює на будь-якому виді палива. В котлах з позначенням «WT» (наприклад LoganoS121-2 21 WT) є вбудований теплообмінник для охолодження, який не дає перегріватися котлу. Цим самим значно підвищується безпека експлуатації, зводячи до мінімуму ризик аварійної ситуації.

 котли на твердому паливі Kalvis

  • Простота обслуговування

 При правильному підключенні, обслуговування твердопаливного котла не вимагає великих трудовитрат. Конструкція топки розроблена таким чином, щоб максимально полегшити її очищення від залишків сировини та продуктів горіння. Монтаж котлів проводиться у відповідності зі стандартами, прийнятими для монтажу опалювального обладнання. Відпрацьована технологія, сучасні інструменти, кваліфікація та досвід дозволяє провести цю операцію швидко, якісно і безпечно.

Котли твердопаливні – це економний і безпечний вид опалення (тільки при правильному монтажі), що працює на місцевій дешевій сировині.

котли на твердому паливі Kalvis

P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

Твердопаливні котли Львів - компанія "ЕкономТепло"

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591