Компанія - ЕкономТепло
Увага! Правильне підключення твердопаливного котла забезпечує економію палива до 3 разів і продовжує тривалість горіння котла на одній загрузці від 2 разів!

Сталеві радіатори


газові котли Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

 Сталеві радіатори Stelrad подробиці

газові котли Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

Сталеві радіатори korado подробиці.

газові котли Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

¤  Каталог радіатори опалення

газові котли Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

Використовуються в системах опалення як у централізованих, так і автономних (у разі відсутності перевищення показника робочого тиску над граничним), а також для систем опалення, реалізованих на основі технологій використання енергії сонця.

Споживачі часто задають питання – в чому переваги сталевих радіаторів в порівнянні з алюмінієвими? Зі знанням питання ми можемо сказати, що принципових відмінностей як таких не існує. І сталеві, і алюмінієві радіатори опалення є універсальними, однією з їхніх важливих характеристик є хороша тепловіддача, і, крім того, вони мають малу вагу. І, крім того, дуже привабливі за ціною.

Панельні сталеві радіатори можна розділити на три типи: з боковим підключенням, нижнім підключенням і комбінованим підключенням. Говорячи про конструктивні особливості сталевих радіаторів, слід зазначити, що ці радіатори сформовані з цілісних панелей (1, 2 і 3-х). Сама панель, в свою чергу, являє собою аркуші, виконані зі сталі, які з’єднані роликово-точковим зварювальним швом . Панелі з’єднані між собою п-образним відбитком, що забезпечує кращу циркуляцію повітря).

Основні технічні характеристики сталевих радіаторів:

– Граничний показник температури -120 градусів;

– Граничний показник робочого тиску – до 9 атм;

– Високий рівень ККД, забезпечуваний за рахунок об’єднання корисних властивостей радіатора і конвектора (тобто використання циркуляції повітря);

– Гідравлічний опір;

– Радіатори мають покриття з термостійкої емалі.

Ми пропонуємо сталеві радіатори кращих виробників Європи, і гарантуємо тривалий термін експлуатації і найвищу якість!

Твердопаливні котли Львів - компанія "ЕкономТепло"

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591