Компанія - ЕкономТепло
Увага! Правильне підключення твердопаливного котла забезпечує економію палива до 3 разів і продовжує тривалість горіння котла на одній загрузці від 2 разів!

Алюмінієві радіатори Dicalore

 

Алюмінієві радіатори мають кращу тепловіддачу серед усіх інших типів радіаторів, так як алюміній швидко нагрівається і швидко віддає тепло. Приблизно 50% тепла радіатори з алюмінію віддають шляхом випромінювання, а решта – за допомогою конвекції через конвекційні канали. Вони також з легкістю витримують значний тиск в мережі до 18 атм. Дизайн даного радіатора легко вписується в будь вишуканий інтер’єр, а також дозволяє їх легко чистити.

Однак алюмінієві радіатори починають руйнуватися при використанні їх з вітчизняною системою централізованого опалення: через високу лужності, розчиненого кисню, і інших хімічних елементів, присутніх в воді. Таким чином, найкраще застосування алюмінієвих радіаторів – в автономних системах опалення приватних будинків і котеджів. Саме там і стане в нагоді швидка реакція алюмінієвого радіатора на зміну температури.

Об’єм води в радіаторі невеликий, завдяки цьому вони легко піддаються регулюванню за допомогою терморегуляторів. Конструктивно секційні алюмінієві радіатори складені з секцій, які виготовляються методом лиття під тиском. Різьбових з’єднувальний елемент з’єднує секції радіаторів зсередини. З’єднання між секціями герметизується за допомогою прокладок з пароніту, високотемпературного, а також інших матеріалів. Секція забезпечена правими і лівими різьбами. Глибина радіаторів-від 70 до 100 мм. Висота радіаторів може варіюватися від 350 мм до 1000 мм.
Серед переваг секційних алюмінієвих радіаторів опалення слід відзначити такі: вони характеризуються високою тепловіддачею, мають естетичний зовнішній вигляд, міцні, в процесі експлуатації є можливість зміни кількості секцій. Недоліки незначні: присутні прокладки між секціями, внутрішня поверхня шорстка.

Алюмінієві радіатори.
Виробництво Китаю.
Гарантія на алюмінієві радіатори – 1 рік, при умові правильної експлуатації (заводська гарантія).

        2.1.1. Алюмінієві радіатори Dicalore

            Радіатор DICALORE Base 350/10

7 usd 

шт.

            Радіатор DICALORE Base 500/10

7,20 usd  

шт.

            Радіатор DICALORE Base plus 500/10

7,20 usd  

шт.

            Радіатор DICALORE Elit V2 500/10

7,45 usd  

шт.

газові котли Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

¤  Каталог радіатори опалення

газові котли Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

Твердопаливні котли Львів - компанія "ЕкономТепло"

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591