Компанія - ЕкономТепло
Увага! Правильне підключення твердопаливного котла забезпечує економію палива до 3 разів і продовжує тривалість горіння котла на одній загрузці від 2 разів!

Газові котли Buderus (Будерус) Німеччина

Газові котли каталог газових котлів Buderus

будерус котли,

ЕКОНОМТЕПЛО

Відділ продажу:

+38 (098) 563-35-91;

+38 (099) 090-45-16;

ЕКОНОМТЕПЛО

 Ціни на газові котли Buderus  (Будерус)…………………………………………………..  газові котли

ЕКОНОМТЕПЛО

Logamax U072  Настінні газові котли  Buderus  газові котли

ЕКОНОМТЕПЛО

 Напольні газові котли  Buderus  подробиці

ЕКОНОМТЕПЛО

 будерус котли,34  Конденсаційні газові котли Buderus  подробиці

ЕКОНОМТЕПЛО

Німецька компанія «Будерус» (Buderus) є символом якості, довговічності і престижу.

 Buderus – торгова марка, яка належить компанії Bosch Thermotechnik GmbH і є складовою Robert Bosch GmbH. Під цією маркою виробляються обладнання систем опалення для різних типів будинків і споруд. Основною продукцією є газові підлогові і настінні котли, а також котли призначені для роботи з вентиляторними пальниками, що використовують різні види палива (природний газ, дизельне паливо, біодизель), бойлери (баки – водонагрівачі) та автоматичні системи управління опалювальним устаткуванням.

Buderus – опалювальна техніка високої якості. Якісні матеріали, передові технології і великий досвід виробництва – це щоденний комфорт і надійність в будинку. Родинний будинок або офісний комплекс, стадіон або музей, з продукцією від Buderus люди відчувають себе комфортно. Завдяки інноваційним рішенням забезпечується хороший клімат на тривалий термін в приміщеннях по всьому світі. Buderus має для кожного виду енергії правильну систему опалення. Протягом понад 275 років знання та ноу-хау в опаленні від компанії Buderus використовуються для затишного обігріву будинку. У багатьох країнах, у тому числі в Україні, Buderus пропонує навчання, швидке постачання запасних частин, допомогу в плануванні і введення в експлуатацію, консультації експертів, документації та маркетингову підтримку.

Газові котли Buderus – це високоякісне обладнання, яке визнане найбільш економічним  як в Україні так і в усьому світі. Популярність котлів Buderus забезпечує і те що використання газу сьогодні є одним з найпопулярніших видів палива. Слід особливо відзначити, що Buderus є лідером ринку за кількістю моделей і продажів опалювальної техніки у світі. Широкий асортимент дозволяє купити газовий котел Buderus для будь-якого існуючого приміщення. Для тих, кому підходить настінний котел, існує відмінний модельний ряд. Без вибору, також, не залишаться і ті, кому необхідний недорогий напольний котел.Типи котлів Buderus: настінні газові конденсаційні котли від 4,3 до 100кВт настінні газові опалювальні котли від 7 до 28 кВт  напольні чавунні котли, газ / дизель, від 17 до 1200 кВт  напольні сталеві котли, газ / дизель, від 71 до 19200 кВт напольні чавунні котли, паливо газ, від 9 до 750 кВ

ЕКОНОМТЕПЛО

Твердопаливні котли Львів - компанія "ЕкономТепло"

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591