Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Твердопаливні котли. Купив, підключив і мучишся?

 Зараз багато людей кинулися купувати та встановлювати твердопаливні котли, але…

Але чомусь все більше і більше людей стають незадоволені своїми твердопаливними котлами, тому що важко з ними мучаються. Якщо,  хтось розповідає, що в нього котел горить від 6- ти до 12-ти годин, то вони готові плюнути цій людині в очі за те що, та говорить неправду.

Так давайте спробуємо з’ясувати, чи ця людина, в якої твердопаливний котел горить від 6-ти до 12-ти годин, говорить правду, чи ні. Так чи говорить вона правду? Ми вважаємо що вона 100 відсотково говорить правду. А тепер повернемося до людини, в якої такий самий котел, такої самої марки, такого самого кольору горить лише 2 – 3 години. Вам мабуть цікаво, чи ця людина говорить правду?

Ви знаєте, незважаючи на те, що наша відповідь, може здатися вам дивною, але ця відповідь така. Ця відповідь теж ТАК. Як це ТАК? Ви можете збентежитись. Як може бути, ТАК у двох протилежних випадках? І взагалі, хто ми такі, що дозволяємо собі, давати такі полярно протилежні відповіді? Чому Вам все ж таки, варто прислухатися до нашої думки в даному випадку?

Попробуємо пояснити. Ми – це Компанія «ЕкономТепло», яка має надзвичайно великий досвід у сфері питань твердопаливних котлів. Так само, ми вважаємося експертами в сфері підключення твердопаливних котлів. В рік ми змонтовуємо більше сотні твердопаливних котлів. Більшість з них, ми переробляємо, перемонтовуємо після неправильного підключенння.

Так от, повернемося до того котла, який горить по 2 години, в якому котел і димохід весь в смолі, який не може набирати температуру, який пожирає уралами дрова – а в хаті зимно, який не дає спати по ночах. Не дає спати по ночах, тому що, треба підкидати дрова в такий котел що дві години, і тому ви знесилилися і плюнули на нього. Тепер ви вночі ним взагалі не топите, хоча б мало бути якраз навпаки. Навпаки, тому що холодніше стає завжди вночі, а отже, тоді саме і потрібно застосовувати твердопаливний котел для економії газу.

Людина мучиться і проклинає той день, коли їй в голову прийшла думка зв’язатися з цим твердопаливним котлом. Чи задоволена вона ним? Як Ви думаєте?..

Інша людина каже що задоволена і навіть дуже. Задоволена тому, що вона не розуміє, як з димоходу і з котла може текти смола та дьоготь, як це котел порібно чистити щодня від смоли всередині, коли вона практично ніколи цього не робила і не робить. Чому? Тому що, смола в її котлі не утворюється ніколи. Задоволена тому, що котел споживає в два, три, рази менше дров, а горить в три рази довше. Та навіть елементарно тому що, її котел горить, наприклад, 8 годин. Закинувши в нього дрова  в 24. 00 годині, вона спить до восьмої години і добре висипається, а не встає кожні дві години, бо котел потребує закидання дров. Так, звичайно, що вона буде задоволена, а особливо тоді, коли такий твердопаливний котел, в опалювальний сезон економить на площі 250 м кв біля тисячі долларів.

Чому ж їй не бути задоволеною?

Так чому так різняться думки людей, які використовують твердопаливні котли? Чому такий самий котел поводить себе та працює абсолютно по іншому. Одним дарує задоволення та вигоду а іншим кару Божу.

Вам мабуть дуже цікаво отримати відповідь, а особливо людині, яка задумала собі придбати твердопаливний котел. І Вам саме кортить взнати, в чому причина розбіжностей? В якому списку будете Ви, коли придбаєте такий котел. Чи станете Ви в список до задоволених, чи до тих що мурдуються з ним.

Які Ваші шанси? Відповідь наша така. В 90% зі 100% в Вас є всі шанси потрапити, до списку тих людей, які є не задоволені і мучаться з своїми твердопаливними котлами.

Чому?

Тому, що Ви можите зробити ті ж самі помилки, які зробили люди, які мають тепер вище описані проблеми. (Маємо надію, що завдяки, цьому матеріалу, який Ви зараз читаєте, Вам вдасться, уникнути цих помилок і Ви не наступите на ті ж самі граблі.) Ці проблеми, які мають зараз люди, мають свої причини. Ці причини, це їхні помилки. Не зробите помилок, не будете мати проблем.

Розглянемо більш детально кожну із помилок:

ПОМИЛКА ПЕРША

ПОМИЛКА ДРУГА

 Якщо хочете отримати більше інформації на цю тему натисніть тут

У нас є все що Вам потрібно!

pro-tt-kotliЩе статті про твердопаливні котли kotli-na-drovaКаталог твердопаливних котлів
Спеціалісти, які Вам допоможуть:
  • Підібрати твердопаливний котел;
  • Підібрати правильне обладнання для монтажу;
  • Підберуть оптимальну схему монтажу;
  • Допоможуть визначити правильність підключення Вашого твердопаливного котла.
Josip
Мене звати Йосип
Старший спеціаліст технічного відділу
phone067-988-22-84;
phone099-000-52-34;
skypejosup711
roman
Мене звати Роман
Спеціаліст технічного відділу
phone098-423-51-50;
skypekomarinskiy007
Подзвоніть до нас! Ми з радістю Вам допоможемо!

Якщо у Вас є питання,

але Вам незручно до нас телефонувати,
тоді ви можете надати питання on-line

Задати питання
Ми будемо раді надати відповідь на Ваше питання!
лого і репутація

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591

Замовити зворотній дзвінок