Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Друга помилка – Ви неправильно підібрали комплектацію твердопаливного котла

ПОМИЛКА ПЕРША

Другою помилкою, якої допускаються люди, це є те, що вони думають, що для доброї роботи твердопаливного котла достатньо його просто купити. Купив, і він одразу тобі буде 8-10 год горіти. Але вони дуже помиляються. Для того, щоб котел горів добре і довго на одній загрузці, щоб у ньому не утворювалася смола, щоб він не димів, щоб твердопаливний котел мало споживав дров, щоб був беспечний і не вибухнув – його потрібно правильно укомплектувати.

Без такої обов’язкової комплектації жоден твердопаливний котел правильно та безпечно працювати не буде. Підкреслюю жоден. Це так само, як найкращий в світі телевізор, буде працювати без антени , як найгірший в світі.

Багато людей цього не знають або думають по іншому. Це і є їхньою другою помилкою, яка, як правило, витікає з першої. З першої тому, що неправильно підібрали, неправильний продали вам твердопаливний котел, значить і неправильно укомплектували.

Для того, щоб правильно укомплектувати твердопаливний котел, потрібен висококваліфікований спеціаліст. Рідко це може зробити продавець. В нашій компанії, наприклад, цим займається спеціальний технічний відділ. Відділ продажу до цього категорично не допускаються тому, що це дуже відповідальний момент. Спеціалісти технічного відділу – це ті люди , які знають твердопаливні котли і всю інформацію про них, як свої п’ять пальців. Це до них звертаються люди з цілої України з проблемами своїх твердопаливних котлів, і це вони, завдяки своєму унікальному досвіду, знаходять причини поганого горіння проблемних котлів і повертають їм друге життя.

При купівлі у нас твердопаливного котла, наприклад, спеціаліст з технічного відділу задасть клієнту дуже велику кількість запитань на тему площі будику, його утеплення, на рахунок існуючої системи опалення у будинку, навіть про кількість проживаючих людей в цьому домі. Це все робиться для того, щоб врахувати всі чинники, які вплинуть на правильний підбір комплектації твердопаливного котла. При правильній комплектації твердопаливний котел, на відміну від неправильно укомплектованного, може горіти на 400% часу довше на однійзагрузці дров і споживати їх мінімум в два рази менше. Укомплектувавши правильно ваш твердопаливний котел (повна комплектація котла), ви можете заощадити від 50% коштів на закупівлі дров на сезон. Отака це важлива штука – правильна комплектація твердопаливного котла.

Так як одним з напрямків нашої діяльності є перепідключення неправильно підключених котлів, то можемо з досвіду сказати, що всі котли, які ми перепідключали (це близько 50 – 70 котлів на рік), були неправильно укомплектовані. Жоден виробник твердопаливних котлів не дає гарантії, що неправильно укомплектований твердопаливний котел пропрацює більше 2 – 3 -х років.

На противагу можемо сказати, що правильно укомплектований твердопаливний котел, завдяки цьому, стає захищеним від руйнівних факторів і може служити вам десятки років.

Не допустіть другої помилки, а якщо вже допустили, то виправляйте.

pro-tt-kotliЩе статті про твердопаливні котли kotli-na-drovaКаталог твердопаливних котлів
Спеціалісти, які Вам допоможуть:
  • Підібрати твердопаливний котел;
  • Підібрати правильне обладнання для монтажу;
  • Підберуть оптимальну схему монтажу;
  • Допоможуть визначити правильність підключення Вашого твердопаливного котла.
Josip
Мене звати Йосип
Старший спеціаліст технічного відділу
phone067-988-22-84;
phone099-000-52-34;
skypejosup711
roman
Мене звати Роман
Спеціаліст технічного відділу
phone098-423-51-50;
skypekomarinskiy007
Подзвоніть до нас! Ми з радістю Вам допоможемо!

Якщо у Вас є питання,

але Вам незручно до нас телефонувати,
тоді ви можете надати питання on-line

Задати питання
Ми будемо раді надати відповідь на Ваше питання!
лого і репутація

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591

Замовити зворотній дзвінок