Компанія - ЕкономТепло

Як зекономити на опаленні

Все частіше ми задумуємось: яка буде зима – холодна, чи тепла? Чи піднімуться ціни на опалення, на газ, на електрику? Чи не припиниться постачання газу до наших осель.

ekonomomoja-na-opalenniІ як бачимо – ціни все більше ростуть! І з газом незрозуміла ситуація.
Актуальним стало питання економії. Як же ж можна зекономити на опаленні? Все більш привабливими стають автономні системи опалення та гарячого водопостачання, що дає можливість контролювати весь процес.

Сьогодні ринок опалювальних приладів пропонує різноманітні котли, що відрізняються один від одного різними джерелами енергії та способом монтажу.

Одним з найбільш популярних видів опалення є газовий котел. Серед газових котлів є:

  • Компактні настінні газові котли, які не займають багато місця та устатковані розширювальним баком і насосом. За своєю конструкцією настінні газові котли поділяються на одно- та двох-контурні. Широко використовують саме двох-контурні газові котли, оскільки вони працюють для опалення та підігрів води для господарських потреб. Одно-контурні газові котли працюють лише на опалення. І для того, щоб забезпечити оселю гарячою водою необхідно встановлювати додатково бойлер не прямого нагріву.
  • Підлогові газові котли, які необхідно встановлювати в окремих котельнях, з дотриманням всіх вимог та дозволами від газової установи. За своєю конструкцією підлогові газові котли є переважно одноконтурними, з відкритою камерою згорання.

У місцях, де не має газифікації використовують такий вид опалення, як електричний котел. Для його встановлення не потрібні погодження та спеціальні дозволи. Електричні котли легко монтуються та прості у використанні.

Більш автономними і незалежними від постачання газу та електроенергії є твердопаливні котли. Монтаж таких котлів є дещо складніший. Їх необхідно встановлювати в окремих котельнях. Дані котли працюють на дровах, вугіллі, брикетах, пелетах та тирсі.

І все ж ціни на електроенергію, газ, дрова, вугілля та інше тверде паливо ростуть.

opalennja-budynkyАльтернативним видом опалення є теплові насоси. Не потрібно купувати дрова, вугілля та газ. Тепловий насос не виробляє тепло. Джерелом тепла є навколишнє середовище – насичені енергією повітря, водоймища та надра землі. Єдине на що витрачається електроенергія – це циркуляція теплоносія у системі «земля/повітря/вода-будинок». А це в 4 – 6 разів менше, ніж би ви використали електрику на обігрів оселі електричним котлом. Окрім того, непотрібно виділяти окрему котельню для теплового насоса, і вони є простими у користуванні.

І ще один вид автономного опалення, який необхідно відзначити – це сонячні колектори. Джерелом тепла яких є сонячна енергія. У літній період вони можуть повністю забезпечити оселю гарячою водою для господарських потреб. В опалювальний період сонячні колектори використовуються як додатковий вид опалення. Вони можуть забезпечити будівлю теплом приблизно на 10%.

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591