Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Участь у ярмарку енергозберігаючих технологій 18-21 травня 2017 року

Майбутнє уже сьогодні!

Енергозбереження – як ніколи актуальна тема. І актуальна вона вже СЬОГОДНІ, а не в майбутньому. Енергозберігаючі технології, теплові насоси, електрокари, моно колеса – це вже терміни сьогодення, які з неймовірною швидкістю пробиваються в наше життя. І якщо питання енергетичної незалежності в межах свого житла раніше було питанням досить абстрактним, зараз це вже абсолютно можливо та доступно.

Постійне зростання тарифів на комунальні послуги змушує українців все частіше замислюватись над придбанням приладів та матеріалів, що допомагають оптимізувати та зменшити споживання ресурсів.

Фахівці Компанії Економтепло завжди пропонують найновіші високоефективні та перевірені системи в галузі опалення будинку чи підігрів води на гаряче водопостачання альтернативними джерелами енергії, які дозволяють заощаджувати кошти споживачів вже сьогодні.

Також ми стежимо за сучасними ринковими тенденціями та потребами споживачів, тому взяли участь у Ярмарку енергозберігаючих технологій та індивідуального електричного транспорту, який проходив з 18-21 травня 2017 року у м. Львів з тепловими насосами шведського виробництва NIBE, які є лідерами на європейському та американському ринках теплових насосів.

Фотозвіт з ярмарку подано нижче:

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591

Замовити зворотній дзвінок