Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Тепловий насос, що це?

Неодноразово вже чули про альтернативне опалення тепловим насосом? Але що це і в чому полягає причина такої популярності? Ось кілька чинників, що допоможуть Вам це зрозуміти:

  1. Затрата електроенергії теплового насосу надзвичайно низька: цей пристрій використовує лише 1 кВт електроенергії при цьому виробляючи 4-6 кВт теплової енергії. Фішка його в тому, що решту 3-5 кВт цей опалювальний прилад бере з природних джерел (вода/повітря/ґрунт) в залежності від типу самого теплового насосу.
  2. Європейський вибір! Саме в країнах західної Європи теплові насоси здобули найбільшу популярність, чим завдячують своїм енергоефективним якостям. А найкращим підтвердженням цього є дотації на теплові насоси як на європейському рівні, так і в Україні. Вам слід знати, що на сьогоднішній день в нашій державі діє європейська фінансова програма IQ-energy, що гарантує фінансову компенсацію при придбанні теплових насосів у розмірі 35%. Головне завдання цієї програми – допомога у підвищенні енергоефективності Вашого житла.
  3. Його робота стане надзвичайно комфортною для Вас, оскільки він практично не потребує Вашої уваги, як, для прикладу, твердопаливний котел, в якого з певною періодичністю потрібно підкидати паливо. Тепловий насос потребує лише одноразового налаштування.
  4. Ще одна інновація – ним можна керувати дистанційно через вмонтований Wi-fi-адаптер, що керується будь-яким Вашим ґаджетом за допомогою спеціальних додатків.

Бажаєте дізнатись більше технічної інформації щодо теплових насосів, тоді перейдіть за цим посиланням або зателефонуйте нам…


Comments are closed.


Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45 +38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591

Замовити зворотній дзвінок