Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Газові котли

Настінні конденсаційні газові котли

Парапетні настінні газові котли

Настінні димохідні газові котли

Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

Не знаєте який котел вибрати?

газові котли компанія Економтепло

Натисніть кнопку

Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

Відділ продажу газових котлів:

+38 (098) 563-35-91;

+38 (099) 090-45-16;

+38 (093) 930-72-96

 

все що Вам потрібно у нас є !

 Доставка в будь-яку точку України

все що Вам потрібно у нас є !

Якщо до Вашого будинку підведено газопровід, то оптимальним вибором опалювального обладнання є побутовий газовий котел.

Котли газові мають ряд переваг: 

1. Простота в експлуатації: газ магістральний подається постійно.

2. Доступне паливо для досягнення високого ККД.

3. Можна обігріти площу приміщення великого розміру.

Такі недоліки:

1.Для встановлення газового котла необхідно одержати відповідні дозвільні документи.

2. Необхідний димар і добре провітрюване приміщення .

Побутові котли бувають:

– настінні газові котли 

– традиційні стаціонарні, що встановлюються на підлогу – підлогові газові котли,

Конденсаційні газові котли, одноконтурні (тільки для обігріву приміщення) та двоконтурні газові котли (для обігріву приміщення та приготування гарячого водопостачання ГВП).

В традиційних підлогових газових котлах теплообмінник зроблено з чавуну або сталі. Сталеві – легші, не бояться ударів під час транспортування. У чавунних товстіший теплообмінник, що дозволяє продовжити термін його служби, але є більш крихким.

Настінні газові котли – це комплексний опалювальний пристрій, у якому міститься не лише нагрівач, теплообмінник та регулятор управління, а також один або два циркуляційних насоси, термометр, манометр, розширювальний бак, система безпеки тощо.

Головною відмінністю, у більшості випадків, між настінними котлами і підлоговими котлами є матеріал, з якого виготовлено теплообмінник. У настінних котлах це мідь, а в стаціонарних традиційних – або сталь, або чавун.

Котли діляться за способом викидання відпрацьованих газів на моделі з природною та примусовою тягою.

Вихідні гази в котлах з примусовою тягою відводяться назовні через димохідну трубу за допомогою вентилятора, вмонтованого в котел. Газові котли з природною тягою потребують наявності димаря. Загалом, чим вищим буде димар, тим кращою буде тяга. Існують також моделі побутових газових котлів з коаксіальним димарем. Такий димар – це двошарова труба: по одному каналу до котла потрапляє необхідне для горіння повітря (при цьому у приміщенні, де стоїть котел, кисень не згорає), а по іншому – відводяться назовні продукти згорання. Згідно стандарту такі газові котли можна використовувати навіть для опалення міських квартир в багатоквартирному будинку.

Увагу слід звернути на особливості газових котлів : 

1) На економність газового котла

Коефіцієнт корисної дії (ККД) більшості сучасних побутових газових котлів іноземного виробництва знаходиться в межах максимально техніко-можливому рівні – 91-94%. Діапазон зміни ККД вітчизняних побутових котлів опалення досить широкий: від 80 до 90% в залежності від виробника і типу палива. Можна підрахувати, що за деякий час економічний газовий котел окупить витрачені кошти і почне щорічно “заробляти” Вам певну суму, і навпаки.

2) На надійність газового котла

Безпека насамперед визначається надійністю автоматики пальників. Газоавтоматика у дешевих котлах недосконала і ненадійна. Електричні та механічні дефекти цієї апаратури змушують виробників побутових газових котлів забороняти експлуатацію опалювальних котлів без постійної присутності людини.

3) На апаратуру регулювання

Встановлення необхідної автоматики управління і регулювання забезпечить:

  • підтримку оптимального рівня температури в приміщенні при будь-якій зовнішній температурі , незалежно від вашої постійної присутності;
  • оптимальну підтримку рівня температури гарячої води, готовності та потужності системи ГВП при будь-якому графіку водокористування;
  • використання корисної потужності Вашого котла в залежності від опалювальної схеми приміщення, виду навантаження і параметрів (сезонна, постійна, з добовим графіком або “пікова” тощо) різних споживачів тепла.

Сучасні газові котли, завдяки використанню новітніх технологій, заощадливо використовують газ.

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591

Замовити зворотній дзвінок