Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Газові котли

Настінні конденсаційні газові котли

Парапетні настінні газові котли

Настінні димохідні газові котли

Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

Не знаєте який котел вибрати?

газові котли компанія Економтепло

Натисніть кнопку

Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО

Відділ продажу газових котлів:

+38 (098) 563-35-91;

+38 (099) 090-45-16;

+38 (093) 930-72-96

 

все що Вам потрібно у нас є !

 Доставка в будь-яку точку України

все що Вам потрібно у нас є !

Якщо до Вашого будинку підведено газопровід, то оптимальним вибором опалювального обладнання є побутовий газовий котел.

Котли газові мають ряд переваг: 

1. Простота в експлуатації: газ магістральний подається постійно.

2. Доступне паливо для досягнення високого ККД.

3. Можна обігріти площу приміщення великого розміру.

Такі недоліки:

1.Для встановлення газового котла необхідно одержати відповідні дозвільні документи.

2. Необхідний димар і добре провітрюване приміщення .

Побутові котли бувають:

– настінні газові котли 

– традиційні стаціонарні, що встановлюються на підлогу – підлогові газові котли,

Конденсаційні газові котли, одноконтурні (тільки для обігріву приміщення) та двоконтурні газові котли (для обігріву приміщення та приготування гарячого водопостачання ГВП).

В традиційних підлогових газових котлах теплообмінник зроблено з чавуну або сталі. Сталеві – легші, не бояться ударів під час транспортування. У чавунних товстіший теплообмінник, що дозволяє продовжити термін його служби, але є більш крихким.

Настінні газові котли – це комплексний опалювальний пристрій, у якому міститься не лише нагрівач, теплообмінник та регулятор управління, а також один або два циркуляційних насоси, термометр, манометр, розширювальний бак, система безпеки тощо.

Головною відмінністю, у більшості випадків, між настінними котлами і підлоговими котлами є матеріал, з якого виготовлено теплообмінник. У настінних котлах це мідь, а в стаціонарних традиційних – або сталь, або чавун.

Котли діляться за способом викидання відпрацьованих газів на моделі з природною та примусовою тягою.

Вихідні гази в котлах з примусовою тягою відводяться назовні через димохідну трубу за допомогою вентилятора, вмонтованого в котел. Газові котли з природною тягою потребують наявності димаря. Загалом, чим вищим буде димар, тим кращою буде тяга. Існують також моделі побутових газових котлів з коаксіальним димарем. Такий димар – це двошарова труба: по одному каналу до котла потрапляє необхідне для горіння повітря (при цьому у приміщенні, де стоїть котел, кисень не згорає), а по іншому – відводяться назовні продукти згорання. Згідно стандарту такі газові котли можна використовувати навіть для опалення міських квартир в багатоквартирному будинку.

Увагу слід звернути на особливості газових котлів : 

1) На економність газового котла

Коефіцієнт корисної дії (ККД) більшості сучасних побутових газових котлів іноземного виробництва знаходиться в межах максимально техніко-можливому рівні – 91-94%. Діапазон зміни ККД вітчизняних побутових котлів опалення досить широкий: від 80 до 90% в залежності від виробника і типу палива. Можна підрахувати, що за деякий час економічний газовий котел окупить витрачені кошти і почне щорічно “заробляти” Вам певну суму, і навпаки.

2) На надійність газового котла

Безпека насамперед визначається надійністю автоматики пальників. Газоавтоматика у дешевих котлах недосконала і ненадійна. Електричні та механічні дефекти цієї апаратури змушують виробників побутових газових котлів забороняти експлуатацію опалювальних котлів без постійної присутності людини.

3) На апаратуру регулювання

Встановлення необхідної автоматики управління і регулювання забезпечить:

  • підтримку оптимального рівня температури в приміщенні при будь-якій зовнішній температурі , незалежно від вашої постійної присутності;
  • оптимальну підтримку рівня температури гарячої води, готовності та потужності системи ГВП при будь-якому графіку водокористування;
  • використання корисної потужності Вашого котла в залежності від опалювальної схеми приміщення, виду навантаження і параметрів (сезонна, постійна, з добовим графіком або “пікова” тощо) різних споживачів тепла.

Сучасні газові котли, завдяки використанню новітніх технологій, заощадливо використовують газ.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам