Компанія - ЕкономТепло

Монтаж систем опалення, водовідведення, водопостачання

Вартість послуг на монтаж систем опалення, водовідведення, водопостачання
Назва робіт Вартість робіт, у.о.
Тепла підлога 1 м. кв. 3,5 – 5
Точка Водопостачання 1 17 – 20
Точка Водопостачання 2/3 11 – 14
Точка Водопостачання 1/3 5 – 7
Монтаж стояка 17 – 20
Підключення радіатора 17 – 20

1 у.о.= 1 дол. США

Перед тим, як починати роботи по монтажу системи опалення рекомендуємо прорахувати тепловтрати вашого приміщення для того, щоб правильно підібрати радіатори, правильне розташування та крок теплої підлоги в кожній кімнаті.

Адже КОЖЕН КІЛОВАТ МАЄ ЗНАЧЕННЯ!


Фото змонтованих нами об’єктів “під ключ”,
де було проведено монтаж систем опалення,
водопостачання та каналізації:
foto_teplovi


Виїзд-на-обєкт

Встановлюючи індивідуальне опалення, Ви маєте ряд переваг перед тими, хто обмежений у виборі централізованим опаленням, наприклад, у багатоповерховому багатоквартирному будинку.

  • Ви можете вибрати таке джерело опалення, яке би відповідало вашим потребам, а саме: зручний у обслуговуванні, економний, не потребує постійного контролю і т.д.
  • Ви не будете прив’язані до опалювального сезону та у будь-який момент, у разі похолодання, Ви можете обігріти свою оселю.
  • Ви можете обмежити обігрів приміщень, якими на даний момент не користуєтесь, чим маєте можливість зекономити кошти.

Тож Ви можете вибрати систему опалення, яка забезпечить комфорт і затишок у вашому домі. А вибрати необхідну Вам систему опалення є з чого. На сьогодні ринок опалювальних технологій пропонує різноманітний вибір опалювальної техніки. Тому важливо правильно розрахувати систему опалення з врахуванням тепловтрат у вашому домі та, відповідно, правильно обрати опалювальну техніку, виходячи з розрахунку.

В першу чергу обирається джерело опалення у м. Львів. Це може бути як газовий котел, електричний котел або твердопаливний котел, так і альтернативні джерела опалення, такі як сонячні колектори або теплові насоси. Вибір джерела енергії все ж залежить від можливості його встановлення у домі. Можливо будинок не має газопостачання, або електроенергію часто вимикають, або взагалі в домі не має місця для паливної… Тому, останнім часом, все більше набирають популярності теплові насоси, які отримують теплову енергію з повітря, ґрунту або водоймищ, і, саме головне, вони не потребують окремого приміщення для паливної.

Ретельно вивчаються такі питання, як:

  • Який теплоносій буде циркулювати у системі опалення?
  • Чи у будинку буде використовуватись традиційна система радіаторного опалення, чи альтернативна – тепла підлога, або теплі стіни?
  • Розрахунок системи опалення будинку.
  • Реалізація, тобто монтаж системи опалення.

Звичайно, можна самому все це розрахувати, підібрати та реалізувати. Але для цього необхідно перечитати та вивчити велику кількість літератури. Та й монтаж системи опалення у м. Львів можна зробити самому… та вчитись на власних помилках. Але буде краще довірити розрахунок системи опалення та монтаж системи опалення фахівцям.

Нехай у вашому домі буде тепло і затишно!

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (098) 621-86-45;
+38 (066) 600-12-50;

Хочете отримати консультацію?

Залиште свої дані:

Ваше ім’я

Телефон

Наші консультанти зателефонують Вам!

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591