Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Монтаж систем опалення, водовідведення, водопостачання

Придбання опалювальної техніки – далеко не єдиний процес для наповнення Вашого дому теплом. Після ейфорії від покупки виникає дуже важлива проблема: кого і за якими критеріями слід обрати для отримання монтажних послуг?

Саме тому Вашій увазі представлено перелік переваг наших монтажних послуг, які, будьте певні, переконають Вас обрати для цього саме нашу компанію! Отже:

 1. КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ФУКЦІОНАЛЬНОСТІ ВСЬОГО БУДИНКУ. Ми займаємось не лише встановленням системи опалення (від прорахунку тепловтрат до запуску обладнання), але й вирішуємо супроводжуючі технічні та організаційні моменти:
  • Водопостачання;
  • Водовідведення;
  • Організація доставки необхідного обладнання та матеріалів;
  • Організація роботи монтажників;
  • Навчаємо клієнта користуватися всім встановленим обладнанням;
  • Налаштування;
  • Сервіс (в майбутньому);
  • Гарантія (в майбутньому);
 2. ПІДБИРАЄМО ОБЛАДНАННЯ ДО КОНКРЕТНОГО ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ. Цей критерій передбачає собою підготовчий етап, що здійснюється перед монтажними роботами і включає в себе такі дії:
  • попередній виїзд спеціалістів на об’єкт;
  • комплексний прорахунок тепловтрат;
  • підбір оптимального джерела тепла (твердопаливний котел, газовий котел, тепловий насос). При підборі враховуємо розмір інвестицій, ефективність та майбутню економію. Наприклад, якщо Ви захочете встановити сонячні колектори для опалення будинку в зимовий період часу, то швидше за все, з ймовірністю 99%, ми Вам їх не продамо. Адже для цього є більш ефективні та економні рішення.
  • підбір опалювального обладнання (радіатори, фанкойли, теплі підлоги, теплі стіни). При підборі ми беремо до уваги джерело опалення, яке буде працювати зараз. Але й беремо до уваги джерела тепла, які можуть додатися в майбутньому. Наприклад, зараз Ви вирішили встановити твердопаливний котел, але в майбутньому, так як це потребує великих інвестицій, Ви плануєте доставити тепловий насос. В цьому випадку ми будемо Вам підбирати радіатори, які ефективно будуть працювати і з тепловим насосом. Якщо відразу не встановити радіатори правильної потужності, то в майбутньому старі радіатори прийдеться викинути і купити нові. В іншому випадку тепловий насос буде працювати менш ефективно.
 3. ВИКОРИСТОВУЄМО ЯКІСНИЙ ІНСТРУМЕНТ. З 2006 року ми займаємось наданням монтажних послуг і з цього часу в нашому арсеналі з’явилося багато професійного, дорогого якісного інструменту. Завдяки такій техніці робота виконується швидше та акуратніше. Для прикладу, за допомогою нівеліру (вимірювальний прилад для визначення перепадів висоти згідно земної поверхні) можна більш якісно, а не «на око» чи «приблизно» встановити радіатори в приміщенні.
 4. ВИКОРИСТОВУЄМО СУЧАСНЕ ТА ЯКІСНЕ ОБЛАДНАННЯ, що, можливо, є трішки дорожчим за аналоги. Проте здійснюючи монтаж нашого обладнання, ми беремо на себе відповідальність за його якісну та надійну роботу.
 5. ДОСВІДЧЕНІ СПЕЦІАЛІСТИ. Всі монтажники, які монтують наші об’єкти, є перевіреними і кожен з них довів, що може представляти наше ім’я. Ми відповідаємо за них своєю репутацією.
  • Ваш об’єкт буде здано в чітко обговорені терміни;
  • Місце, де відбувався монтаж системи, залишається прибраним. Про це попіклуються наші монтажники після виконання всіх етапів встановлення.

Ми здійснюємо не лише монтаж опалювальних систем, а й, при потребі, реконструкцію або демонтаж застарілих або неправильно змонтованих систем опалення.

Вартість послуг на монтаж систем опалення, водовідведення, водопостачання
Назва робіт Вартість робіт, у.о.
Тепла підлога 1 м. кв. 3,5 – 5
Точка Водопостачання 1 17 – 20
Точка Водопостачання 2/3 11 – 14
Точка Водопостачання 1/3 5 – 7
Монтаж стояка 17 – 20
Підключення радіатора 17 – 20

1 у.о.= 1 дол. США

Перед тим, як починати роботи по монтажу системи опалення рекомендуємо прорахувати тепловтрати вашого приміщення для того, щоб правильно підібрати радіатори, правильне розташування та крок теплої підлоги в кожній кімнаті.

Адже КОЖЕН КІЛОВАТ МАЄ ЗНАЧЕННЯ!


Фото змонтованих нами об’єктів “під ключ”,
де було проведено монтаж систем опалення,
водопостачання та каналізації:
foto_teplovi


Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (098) 621-86-45;
+38 (066) 600-12-50;

Безкоштовно

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам