Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Монтаж теплових насосів

pidhotovka do montazu

Підготовка до монтажних робіт – один з надважливих етапів встановлення системи опалення. На даному фото продемонстровано підготовчі роботи для монтажу теплового насоса Nibe (повітря/вода) в      с. Делятино, що на Франківщині.

Встановлення кріплення є доволі клопіткою роботою та потребує ретельної перевірки, оскільки саме його стійкість сприяє убезпеченню експлуатації теплового насоса та його безшумній роботі. Проте ми з легкістю довіряємо таку нелегку роботу із дорогим обладнанням нашим монтажним бригадам. Адже вони не лише чітко та вчасно виконують поставлені перед ними завдання, а й якісно та швидко вирішують виникаючі в процесі роботи несподівані ускладнення. І, що важливо, не створюють для клієнтів жодних додаткових проблем та побутових незручностей. Більше того, зазвичай встановлення систем опалення завершується очищенням робочого місця від забруднень, що виникають у процесі монтажу.

Ми високо цінуємо таку якісну роботу та серйозність підходу наших працівників, тому беремо на себе цілковиту відповідальність за результат виконаних робіт.

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591

Замовити зворотній дзвінок