Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Чому монтаж ґрунтового насосу варто довірити нам?

1. Репутація понад УСЕ!
Нас не цікавить просто продати або просто змонтувати. Тепловий насос – річ, яку можуть дозволити собі тільки успішні та прогресивні люди. З такими людьми завжди краще підтримувати хороші стосунки. А такі стосунки можливі тільки тоді, коли кожен етап монтажу, яких не мало, виконаний якісно та професійно.

2. Досвід:
Ми працюємо з досвідченими фахівцями з управління буровими роботами (УБР), які за плечима мають не одну тисячу пробурених свердловин, з яких більше пів сотні були зроблені саме під теплові насоси.

3. Вигода:
В нас є домовленість з буровиками, що для наших клієнтів вони виконають свою роботу за дешевшою ціною, ніж коли б Ви звернулися до них на пряму. Це вигідно кожній з трьох сторін. Буровики стабільно отримують роботу по декількох свердловинах на одній ділянці, клієнт отримує реально професійних буровиків за дешевшою ціною, ми отримуємо можливість максимально швидко та якісно здати об’єкт.

4. Надійність та впертість:
Перед тим, як опускати зонди, ми можемо перевіряти їх і під тиском 12 бар (рідко хто перевіряє їх навіть при 6 барах). Дві труби зонда ми розділяємо між собою «копійчаним», але водночас надійним способом. Це дозволяє зекономити від 5000 до 15000 гривень. А саме основне – підвищує ефективність свердловини на 10-15%. Це клопітка робота, яку в Украйні майже ніхто не робить.

5. Кожен Українець заслуговує не меншого ніж європеєць:
Розподільчі колектори, які ми використовуємо, європейського походження і обов’язково оснащені протокомірами. Таке і тільки таке обладнання дозволяє налаштувати геотермальне поле та знизити навантаження на зонди та циркуляційний насос теплового насосу. А це в свою чергу дає такі результати:

a. Продовжує термін служби насосу
b. Знижує використання електроенергії
c. Кожна свердловина видає однакову кількість тепла з 1-о метра. Тому майже унеможливлюється ймовірність промерзання однієї з свердловин.

6. Готові до перевірок:
Кожен тепловий насос ми налаштовуємо індивідуально під конкретний об’єкт. Також, на наше прохання, кожен змонтований нами тепловий насос, перевіряють спеціалісти єдиного офіційного дистриб’ютора NIBE в Україні, з виїздом на об’єкт.

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591