1004true thumbnails bottomright 80true false 800http://ekonomteplo.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
  • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 http://ekonomteplo.com.ua/2012/09/19/montazh-tverdopalyvnyh-kotliv/
    Монтаж твердопаливного котла 
  • 8000 slidenbounceleft false 80 bottom 30 http://ekonomteplo.com.ua/2013/10/28/zelenyj-kredyt-vid-ukrsybbanku/
    Продається прес 
Увага! На склад завезли весь модельний ряд по піролізних котлах Atmos. Всі котли є в наявності. Встигніть купити cвій котел!

Газові котли Thermomax (Термомакс)

котли термомакс

Діяльність угорської фірми “Термомакс” з моменту заснування компанії у 1990 році охоплює виробництво, реалізацію і обслуговування побутових газових опалювальних приладів. Ця фірма одна з перших в Угорщині ввела систему управління якістю ISO 9001:2000.

¤ Каталог газові котли

.
кольорова лінія компанії

 Доставка в будь-яку точку України

кольорова лінія компанії

Котли термомакс (Termomax):

котли термомакс GIMAX 25K Термомакс GIMAX 25K

Останній зразок розробок компанії “Термомакс” – котел з ККД> 92%, з герметичною камерою згоряння, що дозволяє встановлювати котел в будь-якому зручному для споживача місці без обмежень щодо вентиляції і розмірів приміщення.

детальна інфорнація про товар !1

лінія компанії 4

котли термомакс 1

Термомакс Minimax

Інший сучасний зразок котельного обладнання настінний котел (70 и 40 и 32 см), який випускається з відкритою і закритою камерою згоряння (ККД> 90% 91% відповідно). Прилад призначений як для опалення, так для приготування гарячої води. Завдяки здвоєному мідному теплообміннику (8 трубок), чудовому коефіцієнту тепловіддачі, виробляє до 14 (16) л/хв гарячої води при потужності 24 (28) кВт. Котел оснащений електронним управлінням, електророзпалом, а також “функцією захисту від замерзання” (для комбінованих моделей із закритою камерою згоряння). Опалювальний прилад характеризується безшумною, безпечною, економічною роботою і тривалим терміном служби.

детальна інфорнація про товар !

лінія компанії 3

котли термомакс 12

Termomax Premixx

Новий котел TERMOMAX PREMIXX обладнаний чавунним теплообмінником із закритою областю горіння і, разом з компактними розмірами, характеризується великою продуктивністю.

Пальник “премікс” з повним попереднім змішуванням герметично сполучений з теплообмінником і, завдяки поширенню полум’я по всій поверхні горіння, забезпечує ефективну роботу котла. Конструкція системи горіння забезпечує простий доступ для проведення профілактики та обслуговування. Завдяки постійному чиннику надлишку повітря котел максимально задовольняє вимоги по обмеженню викиду шкідливих речовин.

Прилад має сучасний, естетичний вигляд, невеликі розміри і вагу (36 кг).

детальна інфорнація про товар !3

лінія компанії 2

котли термомакс 11

Термомакс ТЕРМО OV КОЛОР (двоступінчастий)

Основний варіант – тип “N” – атмосферний котел з секційним чавунним теплообмінником. Котел призначений для систем центрального водяного опалення, обладнаних циркуляційним насосом, в житлових та громадських будівлях або з встановленим додатково бойлером непрямого нагріву – для приготування споживчої гарячої води. Котел типу “NB” оснащений циркуляційним насосом, закритим розширювальним баком, запобіжним випускним клапаном.

Опалювальний прилад працює як на природному (Н або S), так і на зрідженому газі «Пропан» (II2H, S3P).

детальна інфорнація про товар !5

лінія компанії 12

котли термомакс 1щ

Термомакс ТЕРМО АМІКА (двоступінчастий)

Комбінований варіант з вбудованим бойлером на 100 літрів непрямого нагріву – атмосферний котел з секційним чавунним теплообмінником. Котел призначений для систем центрального водяного опалення, обладнаних циркуляційним насосом, в житлових і громадських будівлях та приготування споживчої гарячої води.

детальна інфорнація про товар ! 6

лінія компанії 1

котли термомакс 1є

Термомакс ТЕРМО АМІКА (одноступінчатий)

Комбінований варіант з вбудованим бойлером непрямого нагріву на 100 літрів – атмосферний котел з секційним чавунним теплообмінником. Котел призначений для систем центрального водяного опалення, обладнаних циркуляційним насосом, в житлових і громадських будівлях та приготування споживчої гарячої води. Котел оснащений двома циркуляційними насосами, що працюють поперемінно в режимі опалення та приготування ПГВ.

детальна інфорнація про товар ! 7

лінія компанії