Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Піролізні котли


Atmos


Buderus

Viadrus-hefaistos-p1

Bosch-5000

Купити надійні піролізні котли

Питання економії на опаленні турбує, мабуть, кожного другого господаря. Нічого дивного в цьому немає, адже ціни на опалювання щоразу змінюються і якщо кілька років тому опалювання газом було зручним та доступним, то на даний момент ситуація різко змінилася, треба сказати, не в найкращу сторону. Пошук альтернативного та більш економного способу опалення рано чи пізно заставляє задуматись про монтаж твердопаливних котлів.

Тож, який принцип дії твердопаливного піролізного котла? Наскільки економне опалення за допомогою такого котла? Давайте розбиратись.Піролізний твердопаливний котел на дровах, або як їх ще інакше називають газогенераторний котел – це не просто чудова альтернатива централізованим системам опалювання. Такий котел – це значна економія коштів, простота та тривалий термін експлуатації. Саме завдяки таким характеристикам твердопаливні котли в Україні і користуються такою широкою популярністю.

Принцип дії якого полягає у газифікації дерева є високоефективним механізмом. При першому завантаженні дров під дією температури та невеликої кількості повітря дерево виділяє свій деревний газ, завдяки якому і відбувається процес теплообміну: деревний газ втягується до камери, змішується із вторинним повітрям, згоряє. Частина тепла при цьому повертається назад до нижнього шару, забезпечуючи підтримання піролізу.

Переваги піролізних котлів очевидні:

 • Вони забезпечують тривале горіння;
 • Піролізні котли економічні та прості у використанні;
 • Використання піролізних котлів не шкодить довкіллю: викиди від них є дуже малими;
 • Витривалість: такий котел здатен працювати до 10 годин на добу;
 • Надзвичайно високий ККД.

Купити піролізні котли

Цілком виправдовує очікування на свій рахунок, адже коефіцієнт корисної дії котла становить близько 95%. Чи багато систем опалювання можуть цим похвалитись?

Окрім того, вони відповідають усім екологічним вимогам, завдяки чому вони отримали широке визнання в Європі.

Отже, купуючи твердопаливний піролізний котел в Україні Ви отримуєте:

 • Високоякісне обладнання;
 • Значну економію на опалюванні;
 • Екологічну систему опалення, яка визнана в Європі;
 • Невеликі затрати палива;
 • Швидка окупність.

Використовуються у різноманітних місцевостях та  приміщеннях. Незалежно від того, що планується обігріватись: адміністративна, промислова будівлі чи приватне приміщення, піролізні котлитвердопаливний котел однаково ефективно впорається зі своїм завданням.

Крім того, такий вид опалення чудово підходить для встановлення у місцевостях, де немає можливості підключення газового опалення.

Виробників твердопаливних котлів більше ніж достатньо, зокрема такі бренди як: Atmos, Buderus, Viadrus, Bosch – ринок представляє твердопаливні котли на різний смак і гаманець, тому купити піролізний котел в Україні зовсім не є складністю.

Вибрати якісний котел Ви зможете на сайті Економтепло. Ми допоможемо Вам вибрати та монтувати найкращий котел відповідно до Ваших потреб.

Відповіді на запитання про піролізні котли

Скільки часу на одному завантаженні палива горять піролізні котли?

Який ККД у котлів на дровах?

Яка гарантія на газогенераторні котли?
Чи потрібно піролізні котли підключати з акумуляційною ємністю?

Чи горять піролізні котли на мокрих дровах та на якому паливі вони працюють найефективніше?

Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45
+38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

 

 

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам