Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Твердопаливні котли тривалого горіння (свічі)

SWaG-1

Stropuva

Candle

Vita-Klimat

Твердопаливні котли тривалого горіння

Котлом сьогодні нікого не здивуєш. Вони прості, доступні та використовуються у багатьох будівлях різноманітного типу. Твердопаливний котел ціна на який хоча і є достатньо високою, проте така покупка швидко виправдовує свою вартість та повертається в повній мірі.

Та розвиток індустрії не стоїть на місці і котел на дровах теж пережив ряд вдосконалень. Котли довготривалого горіння – той вид опалювання, який все ще викликає ряд запитань і попит на них не вщухає.

В чому ж відмінність котла тривалого горіння?

Котел тривалого горіння має особливий принцип: горіння палива відбувається за так званим принципів верхнього горіння, що дозволяє йому уникати утворення диму.

Працює такий котел на дровах, або ж на вугіллі. Котел тривалого горіння особливий тим, що він не використовує відразу весь запас палива, а лише його верхню частину. Котел тривалого горіння можна назвати одним із найбільш економічних типів опалювання: він ощадливо відноситься до палива та одночасно дає потужний тепловий ефект.

Основними перевагами котла довготривалого горіння можна назвати:

 • Великий час горіння на одному завантаженні палива;
 • Високий рівень ККД ( від 82 до 95%);
 • Економія палива;
 • Доступність матеріалів;
 • Співвідношення ціни та якості;
 • Загальна економічність;
 • Компактність.

твердопаливні котли тривалого горіння

Попри все, котли довготривалого горіння поділяються на універсальні котли та котли на дрова тривалого горіння. Універсальний котел дозволяє застосовувати яка паливо і дрова і вугілля. Дров’яний котел вимагає лише дров.

Свого часу, котли тривалого горіння зробили небувалий прорив у розвитку систем опалювання. Вперше котел-свічка з’явився у Литві і на сьогодні ми маємо майже досконалий продукт, який здатен працювати на одному паливі від двадцяти шести годин до п’яти діб, в залежності від паливного матеріалу.

Який котел вибрати? SWaG, Vita Klimat, Candle, Stropuva – відомі виробники, у якості яких не доводиться сумніватися. Можна і ризикнути та зробити твердопаливний котел тривалого горіння своїми руками, проте за про якість такої продукції судити складно.
Котел тривалого горіння призначений для різних цілей: обігрівання адміністративних, громадських, приватних та промислових будівель, він абсолютно справляється із поставленимtryvalogo-gorinnja завданням у будь-якому типі приміщення, мало того – попелу у ньому залишається мало, тому проблем із чисткою такого котла точно не буде.

Котли довготривалого горіння мають більший час горіння аніж піролізні котли, але менший ніж котли з автоматичною загрузкою.

Котли довготривалого горіння Львів, Луцьк чи будь-яке інше місто в Україні представляє широкий вибір котлів. Проте, купити твердопаливний котел довготривалого горіння і не помилитись найкраще, зробивши замовлення безпосередньо в інтернеті, на сайті Економтепло.

Економтепло – це завжди широкий вибір котлів, професійні консультації та встановлення, із нами Ваш котел завжди працює ніби в перший день після покупки!

Запитання та відповіді про твердопаливні котли тривалого горіння

Чи можна довантажувати твердопаливні котли тривалого горіння?

Скільки часу горить котел довготривалого горіння на одному завантаженні?

Яке паливо краще та довше горить в твердопаливних котлах тривалого горіння?

Чи потрібно підключати акумуляційну ємність з котлом довготривалого горіння?
Яка товщина стінок котла довготривалого горіння?

Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45
+38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам