Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Котли твердопаливні з автоматичною загрузкою


SAS


Defro

Centrometal

Atmos

Centrometal

Viadrus-Ekoret

Твердопаливний котел з автоматичною загрузкою.

Чи не кожен хазяїн мріє про економний піролізний котел, який не просто якісно опалюватиме приміщення та експлуатація якого не буде надто витратною, а ще і такий котел, що не вимагатиме багато часу на своє обслуговування. Котли на твердому паливі з автоматикою в такому випадку – ідеальне рішення.

Твердопаливний котел на дровах з автоматикою майже не потребує присутності людини під час своєї роботи. Автоматичні твердопаливні котли обладнані спеціальною системою, яка самостійно регулює подачу вугілля чи дерев’яних відходів. За цю функцію відповідає мікропроцесорним контроллер, що протягом тривалого часу підтримує робочі параметри котла.

Перевагами твердопаливного котла з автоматикою сміливо можна вважати:

 • Мінімальний догляд за котлом;
 • Повна автоматизація роботи;
 • Незалежність від центральних систем;
 • Дешевизна палива.

Сучасні автоматичні твердопаливні котли – це та сама «золота середина» між зручністю обслуговування та економією на паливі. Традиційно у автоматизованих твердопаливних котлах використовуються вугілля, що є достатньо дешевим та висококалорійним матеріалом, завдяки якому власник будинку чи підприємства може заощаджувати близько 50 % на опалюванні приміщення.

Твердопаливні котли тривалого горіння із автоматичною подачею зазвичай виготовляються зі спеціальної сталі, яку ще називають котельною сталлю та має спеціальний бункер, з якого і подається паливо.

Твердопаливний котел з бункером дають можливість значно скоротити час на опалення та нагрівання води, саме через це популярність таких котлів щораз зростає.

Складаються автоматичні твердопаливні котли із трьох частин:

 • Бункер;
 • Шнек;
 • Власне котел.

В них включена складна система теплообмінників, зазвичай трубчастого типу. Такий вид котлів будуть актуальними на виробництві, адже саме вони допомагають зменшити витрати часу та роботи на обслуговування котельні.

Також можна купити пелетний котел з автоматичною загрузкою.

Купити твердопаливний котел із автоматичною подачею в Україні і не помилитись у своєму виборі буває непросто. Вибрати якісний котел для своїх потреб можна на сайті Економтепло: наші спеціалісти із радістю допоможуть визначитись із необхідною моделлю, а також змонтувати її та дадуть цінні поради щодо експлуатації.

Економтепло – інтернет-магазин, який спеціалізується на продажі котлів і представляє твердопаливні котли із автоматикою таких виробників як: SAS, Defro, Buderus, Atmos, Centrometal, СЕТ, Viadrus. Котел твердопаливний із автоматичною загрузкою – краще рішення для опалювання Вашого дому!


Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45
+38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

ЕкономТепло

вул. Плугова, 8

Львів

Львівська область

79059

067 674 4073, 099 090 4516, 098 563 3591

Замовити зворотній дзвінок