ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
Працюємо з приватними будинками, квартирами, малим та середнім бізнесом
header

Надаємо послуги у наступних областях:

Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Івано-Франківська

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Анекдот про двох кумів

Прийшов кум до кумав в гості, і той каже: “Яка в Вас хата велика, треба було Вам таку будувати? А тепер як Ви її опалювати будете?”- та й сміється. ”“А дуже просто” – відповідає кум. Мій сусід взяв котел на тверде паливо, і його дім перетворився з недоліку в перевагу… Тепер платить за свої 500 м.кв., те що люди платять за 2-х чи 3-х кімнатні квартири.

А ХІБА ВАС НЕ ТУРБУЄ ЗРОСТАННЯ ЦІНИ НА ГАЗ?
На привеликий жаль це не анекдот, і не жарт. Давайте розглянемо які недоліки бувають у великих будинків. Тому що він все ж таки їх має…

-Світло? Світло – не може бути недоліком, тому що розумні люди вмикають його тільки в тому приміщенні, в якому на даний момент знаходяться. Буде у Вас хоч 30 кімнат – це не буде недоліком…

Чи може бути недоліком вода? Звичайно що ні, так як вода буває зі свердловини або криниці. І це велика перевага, тому що за неї взагалі платити не потрібно, а окрім того вона як правило набагато чистіша та корисніша. Кількість санвузлів так само не є недоліком, тому що хоть 5 таких у вас буде– то тільки на здоров’я, бо на гроші це не шкодить.

І тут настав час найбільшого та найболючішого недоліку – вартість опалення, ціна на газ, яка постійно та невпинно зростає! Що робити в даному випадку? Не палити? Мерзнути? Економити кубометри?… Але хіба це комфортно для Вас і ваших дітей? В Європі люди так і живуть, економлять на теплі і страждають. Опалюють тільки ті приміщення в яких знаходяться вони та їх діти, а як в данному випадку руйнується будинок… Можна вести себе так само.

Або перестати бути залежним від зростання ціни на газ. Поставивши котел на тверде паливо, – Ви здобуваєте комфорт та фінансову незалежність. Окрім того ще можна його підключити так, що він відразу буде гріти від 120-200 і більше літрів води, що достатньо для середньої сім’ї. Дрова чи інше тверде паливо завантажується від 3-4 разів в сутки до 3-4 разів на три доби. Це залежить лише від схеми підключення та використання необхідного додаткового облання.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук