ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Анекдот про двох кумів

Прийшов кум до кумав в гості, і той каже: “Яка в Вас хата велика, треба було Вам таку будувати? А тепер як Ви її опалювати будете?”- та й сміється. ”“А дуже просто” – відповідає кум. Мій сусід взяв котел на тверде паливо, і його дім перетворився з недоліку в перевагу… Тепер платить за свої 500 м.кв., те що люди платять за 2-х чи 3-х кімнатні квартири.

А ХІБА ВАС НЕ ТУРБУЄ ЗРОСТАННЯ ЦІНИ НА ГАЗ?
На привеликий жаль це не анекдот, і не жарт. Давайте розглянемо які недоліки бувають у великих будинків. Тому що він все ж таки їх має…

-Світло? Світло – не може бути недоліком, тому що розумні люди вмикають його тільки в тому приміщенні, в якому на даний момент знаходяться. Буде у Вас хоч 30 кімнат – це не буде недоліком…

Чи може бути недоліком вода? Звичайно що ні, так як вода буває зі свердловини або криниці. І це велика перевага, тому що за неї взагалі платити не потрібно, а окрім того вона як правило набагато чистіша та корисніша. Кількість санвузлів так само не є недоліком, тому що хоть 5 таких у вас буде– то тільки на здоров’я, бо на гроші це не шкодить.

І тут настав час найбільшого та найболючішого недоліку – вартість опалення, ціна на газ, яка постійно та невпинно зростає! Що робити в даному випадку? Не палити? Мерзнути? Економити кубометри?… Але хіба це комфортно для Вас і ваших дітей? В Європі люди так і живуть, економлять на теплі і страждають. Опалюють тільки ті приміщення в яких знаходяться вони та їх діти, а як в данному випадку руйнується будинок… Можна вести себе так само.

Або перестати бути залежним від зростання ціни на газ. Поставивши котел на тверде паливо, – Ви здобуваєте комфорт та фінансову незалежність. Окрім того ще можна його підключити так, що він відразу буде гріти від 120-200 і більше літрів води, що достатньо для середньої сім’ї. Дрова чи інше тверде паливо завантажується від 3-4 разів в сутки до 3-4 разів на три доби. Це залежить лише від схеми підключення та використання необхідного додаткового облання.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.