ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Який краще купити котел на дровах: Віадрус чи Атмос? Піролізні котли

Який краще купити котел на дровах: Віадрус чи Атмос? Піролізні котли

Atmos-vs-viadrus

………………………………………………………………………………………………………

Каталог тверлопаливні котли Atmos

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………

Каталог твердопаливні котли Viadrus

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………

Дешевші котли! – заходьте сюди Який краще купити котел на дровах: Віадрус чи Атмос? Піролізні котли

………………………………………………………………………………………………………

Який котел на дровах купити краще: Віадрус чи Атмос?  Залежно для чого потрібен котел. Якщо вам потрібен твердопаливний котел для обігріву  і у вас є окреме приміщенння (котельня) , то можете сміло купити котел ВІАДРУС  (VIADRUS). Якщо ви хочете поставити надійний та економний автоматизований котел вдома, в кухні (можна експлуатувати без окремого відведеного приміщення) -купуйте  АТМОС. Ціна на котел ВІАДРУС  (VIADRUS) значно нижча. Має  чугунний теплообмінник. Можна використовувати навіть вологі дрова. Добрий котел, коли не гасити його, а цілодобово використовувати. Якщо ви хочете його експлуатувати тільки вдень, наприклад, коли ви приходите на роботу, тоді краще  купити  котел АТМОС  (ATMOS).

Чому котел на дровах Атмос? Його легко розпалювати (він має вентилятор), при цьому, в процесі розпалювання в приміщенні, у Вас не буде сажі, диму і багато попилу. Піролізний котел Атмос можна експлуатувати розмістивши його навіть у кухні. Окрім того твердопаливний котел Атмос, має ситему безпеки, завдяки своєму сталевому теплообміннику, який дозволяє при перегріві пустити у рукав холодну  воду. Твердопаливний котел Віадрус, не має такої переваги, тому що у нього теплообмінник чавунний, і при перегріві, при подачі холодної води він просто лопне. Котел на дрова Віадрус не можна залишати без нагляду в процесі експлуатації. Якщо ви хочете розпалювати котел кожен день, наприклад прийшовши з  роботи, особливо коли вдома цілий день нікого не має, тоді потрібно купити піролізний котел Атмос, який подарує Вам тепло, затишок та зекономить багато грошей. Завдяки високому ККД, його достатньо розпалити 2-3 раз на добу, і однієї загрузки, буде достатньо, щоб тепла  вистачило на всю добу. Коли на наступний вечір Ви прийдете з роботи, Ви знову його розпалите, без зайвих труднощів, диму, запаху. Котел Атмос у цьому випадку – неперевершений.

Наш асортимент: Твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, Найдешевші ціни на твердопаливні котли, піролізні котли, котли на дровах найдешевша ціна, продаж піролізних котлів, котли на твереде топливо, купити котел на дровах Атмос (ATMOS), купити котел на дровах Віадрус (VIADRUS), бойлери ДРАЖІЦЕ (DRAZICE), Laddomat 21

Теги:

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.