Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Твердопаливні котли Viadrus (Віадрус) Чехія

 Твердопаливні котли  каталог котлів Viadrus

Віадрус

У нас є все що Вам потрібно!

Ціни на твердопаливні котли Viadrus детально

У нас є все що Вам потрібно!

Відділ продажу твердопаливних котлів:

+38 (098) 563-35-91

+38 (099) 090-45-16

+38 (093)  930-72-96

У нас є все що Вам потрібно!

Серії твердопаливних котлів Віадрус

твердопаливний котел Viadrus

  Viadrus U 22 C

  Традиційний твердопаливний котел вироблений із чавуну та розрахований для спалювання кам’яного вугілля, коксу. ККД від 75 до 85%, потужність від 11,7 до 58,1 кВт. Котел  серії Viadrus U 22 C призначений для експлуатації в системах опалення, як з природною так і з примусовою циркуляцією опалювальної води. При потребі універсальністю даного котла є можливість переобладнання рідкого та газоподібного палива. Котел є простим в обслуговуванні.

економтепло

У нас є все що Вам потрібно!

¤ Різниця між котлами Viadrus U 22 C і Viadrus U 22 D детально

У нас є все що Вам потрібно!

Котел на твердому паливі Viadrus

   Viadrus U 22 D

Твердопаливний котел вироблений із чавуну та розрахований для спалювання  кам’яного вугілля, коксу та деревини, ККД від 75 до 85%, потужністю від 20 до 49 кВт. Котел на твердому паливі VIADRUS U 22 D має збільшений завантажувальний отвір порівняно з котлом VIADRUS U 22 С, який вміщує великі шматки дерева діаметром до 220 мм. При необхідності, можливим є створення автономної системи опалення за допомогою твердопаливних котлів серії VIADRUS U 22 D, яка не буде залежною від поставки газу чи електроенергії.

економтепло

У нас є все що Вам потрібно!

¤  Переваги твердопаливних котлів Viadrus

У нас є все що Вам потрібно!

Опис котлів на твердому паливі Віадрус

Основним виробником опалювальної техніки в Чехії є компанія VIADRUS, яка  використовує у своєму виробництві опалювальної техніки різноманітні види палива, серед яких: тверде паливо, газ та рідке паливо.

Компанія VIADRUS – це традиційний чеський виробник опалювальної техніки, основними рисами якого є якість та тривалий термін роботи опалювального обладнання. Твердопаливні котли Viadrus виготовлені із чавуну, потребують ручного завантаження та забезпечують виробництво недорогого тепла.

Завдяки перевіреній конструкції, надійності та стійкості котли компанії Viadrus призначені для роботи на твердому паливі, такому як: дерево, кам’яне вугілля, буре вугілля, кокс та є довговічними у експлуатації.

Котли Viadrus є вигідними в експлуатації та вважаються оптимальним варіантом для осіб, які проживають в не газифікованих областях та стають більш і більш  популярними на ринку українського опалення.

У нас є все що Вам потрібно!

Теги: ,

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук