ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Чому бажано купувати продукцію у нас

Тому, що ми не просто продаємо продукцію, ми продаємо свій  консультаційний супровід.
Зараз на ринку технологій заощадження тепла, з’являється безліч технічних інновацій, таких як твердопаливні котли, сонячні колектори, теплові насоси. Більшість цієї продукції продає велика кількість людей, яка зацікавлена в тому, щоб тільки її продати, а після того хай хоч трава не росте. Іноді, придбавши певні елементи комплектації, людина стикається з тим, що не знає, що далі з цим робити, починає шукати тих людей, які можуть їй допомогти в цьому питанні, і тоді в багатьох випадках з’ясовується, що купили зовсім не те.
Звичайно, якщо ви купили газовий котел, то навряд чи у майстра або у Вас виникне безліч запитань, а ось коли питання заходить про сонячні колектори, твердопаливні котли, регулювальну автоматику і т.д., ось тоді ми б Вам рекомендували купувати у тих людей , які не тільки Вам продадуть, але і підкажуть, що купити, для чого купити, яку роль воно буде виконувати у Вашому проекті, і як його правильно змонтувати. Людей які,  мають потужний досвід монтажу, експлуатації , обслуговування, які неодноразово вирішували  вже такі задачі.

Ні для кого не секрет, що вибухають і котли, і сонячні колектори, це в гіршому випадку, а в кращому, наприклад, твердопаливний котел споживає кількість дров у кілька разів більше тільки тому, що неправильно змонтований, змонтований на неправильному обладнанні, неправильно налагоджений. Це істотно скорочує термін його служби.

Тому, купуючи продукцію у нас, Ви завжди отримаєте чіткий розрахунок кошторису, при необхідності розрахунок схеми підключення, Ви ніколи помилково не купите устаткування, яке неможливо буде застосувати в схемі Вашого проекту, потім назад віддати яке, буде неможливо, або обладнання неправильно розраховане за потужностями .
Купуючи у нас, Ви збережете час, гроші і здоров’я. Наші фахівці завжди нададуть Вам максимально вичерпну консультацію по всіх позиціях обладнання, що Ви у нас купите, проведуть Вам консультаційний супровід до самого завершення монтажу, навіть у тому випадку, коли монтаж нашого обладнання проводитимуть не наші працівники, а ваші майстри.
Тим більше, що майже у всіх випадках ми запропонуємо купити у нас продукцію всесвітньо відомих брендів, за найнижчою ціною продажу в Україні.

З повагою компанія «Економтепло».

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.