Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Бойлери непрямого нагріву

Бойлери непрямого нагрівуБойлери непрямого нагріву

Тут ми поговоримо про бойлери непрямого нагріву. Що це таке і з чим його їдять. Зразу хочу попередити, що публікація пишеться на доступній простій мові, зрозумілій кожній людині, яка не є фахівцем по теплотехніці.

І так, бойлер непрямого нагріву, наприклад Drazice (Дражіце) чи Elektromet (Електромет), чим він кращий, наприклад, від газового.  Забігаючи на перед, скажімо так – він безумовно кращий від усіх інших і ось чому:

 • По-перше: бойлери непрямого нагріву кращі від електричних бойлерів тим, що вони можуть нагріватися не тільки від електрики, але й від газового котла, від твердопаливного котла і від сонця.
 • По-друге: для того, щоб нагріти воду, Вам не обов’язково, купувати  двох-функційний газовий котел, який є значно дорожчим від одно-функційного.
 • По-третє: такий бойлер можна нагрівати як газовим котлом, так і твердопаливним (котлом на дровах), а також сонячними колекторами.
 • По-четверте: його  значно швидше можна нагріти за допомогою джерела тепла, яке Ви використовуєте  у себе вдома (газовий, тердопаливний котел або сонячні колектори), тому що це джерело опалення розраховане на опалення цілого будинку. І нагріти 200 літрів води, в даному випадку, дуже легко.
 • По-п’яте: якщо Ви обігріваєте свій дім за допомогою твердопаливного котла і у Вас немає газового котла, тоді літом, щоб нагрівати бойлер непрямого нагріву можна застосувати електрику. Як правило майже всі бойлери непрямого нагріву можна укомплектувати електричним теном. Такі бойлери ще називають комбінованими бойлерами непрямого нагріву.

Варто сказати ще кілька слів про електричні тени. Так звані “сухі тени”. Звучить незрозуміло. Тепер пояснюємо: нагріваючий електричний елемент (тен) поміщено в спеціальну колбу, яка має надзвичайно високу тепловіддачу. Ця колба захищає тен від корозії, так як унеможливлює контакт з водою, а також збільшує площу нагріваючого елемента, що немаловажно. Сухий елемент забезпечує економію електроенергії та зменшує час нагріву води.

 • По-шосте: використовуючи  в опаленні акумуляційну ємкість, наприклад 1000 літрів, в комплекті з бойлером, наприклад 200 літрів, Ви маєте не 200 літрів теплої води, а майже 1000 літрів. Також, при використанні бойлера непрямого нагріву разом з акумуляційною ємкістю, правильного об’єму, Ви зможете отримувати гарячу воду від твердопаливного котла і влітку. Що також має не мале значення.

Далі буде…

pro-tt-kotliЩе статті про твердопаливні котли kotli-na-drovaКаталог твердопаливних котлів
Спеціалісти, які Вам допоможуть:
 • Підібрати твердопаливний котел;
 • Підібрати правильне обладнання для монтажу;
 • Підберуть оптимальну схему монтажу;
 • Допоможуть визначити правильність підключення Вашого твердопаливного котла.
Josip
Мене звати Йосип
Старший спеціаліст технічного відділу
phone067-988-22-84;
phone099-000-52-34;
roman
Мене звати Роман
Спеціаліст технічного відділу
phone098-423-51-50;
Подзвоніть до нас! Ми з радістю Вам допоможемо!

Якщо у Вас є питання,

але Вам незручно до нас телефонувати,
тоді ви можете надати питання on-line

Задати питання
Ми будемо раді надати відповідь на Ваше питання!
Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук