ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
Працюємо з приватними будинками, квартирами, малим та середнім бізнесом
header

Надаємо послуги у наступних областях:

Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Івано-Франківська

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Для чого потрібні сонячні колектори (сонячні батареї)

В першу чергу сонячні колектори потрібні для того, щоб економити ваші гроші! Так, звичайно вони є не дешеві. Але ви платите один раз, і враховуючи те, що середній термін експлуатації на сонячні колектори нашої продукції становить до 30 років, то вже через 2-5 років Вам це окупиться повністю, навіть тоді якщо ви встановите сонячні колектори лише для підігріву води. А решту 25 років ви будете заощаджувати, для того щоб на ці кошти, які ви зекономите, щороку їздити на хороший відпочинок.

.

За допомогою  сонячних колекторів Ви спокійно зможете підігрівати воду для миття посуду, приймання душу, ванни, догріву басейну. Зараз колектори почали широко застосовувати в ресторанах, готелях, де вода використовується досить швидкими темпами і у великих об’ємах.

.

Окрім підігріву води, в зимовий період, Ви зможете використовувати сонячні колектори і для опалення приміщення. Але для того щоб опалювати було ефективно, сонячні колектори потрібно використовувати в парі з котлами (твердопаливними, газовими, електричними) і акумуляційними ємкостями. До прикладу, в своєму проекті (Хроніка інвестиційного проекту-“Історія створення однієї сонячної системи” для будинку: натисніть детальніше) ми використовуємо сонячні колектори в парі з твердопаливним котлом ATMOS, тому що тверде паливо також є найдешевшим, в порівнянні з усіма іншими. Тобто в даному проекті, ми за рахунок своїх коштів, намагаємося мінімізувати Ваші витрати, і максималізувати нашу ефективність.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук