ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Нарешті ми визначилися з вибором сонячних колекторів

………………………………………………………………………………………………………………………..

Повернутися до “Правдива історія про сонячні колектори”

натисніть детальніше

……………………………………………………………………………………………………………………….

 

(04.07.2010, 23:40) Нарешті ми визначилися з вибором сонячних колекторів (сонячних панелей) Ну що ж, це виявилося непросто – «не просто», а навіть значно складніше, ніж здавалося на перший погляд. Але в цьому є і дуже хороші новини для всіх, хто читає і стежить за нашим проектом.

 

 

Ми не просто не заплуталися у запропонованих схемах, запропонованих брендах, але і значно просунулися, в сенсі слова розібралися. Причому розібралися дуже добре. Тільки за останні 10 днів ми пройшли три ознайомлювальних семінари про сонячні колектори. Ми ретельно ознайомилися з продукцією таких брендів як Elektromet, Buderus-Bosh, Wolf, Vaillant, українських виробників Стар Енержі і т.п.

Хочу відзначити дуже гарне сервісне обслуговування і компетентність фахівців Vaillant, вона мене вразила, тому що хлопці дійсно знають що вони роблять, роблять дуже добре, запропонували нам взаємовигідне співробітництво, при чому оперативно працюють, фактично без вихідних, мають гарячу лінію. Тобто сервіс дуже хороший і продукція в принципі також.

Але ми все ж зупинилися на самій новій інноваційній системі німецької компанії Paradigma, незважаючи на те, що всі бренди, які ми розглянули, гідні поваги.

……………………………………………………………………………………………………………………….

 

Нарешті ми визначилися з вибором сонячних колекторів

 

Кілька слів про вищезгаданого виробника сонячних вакуумних панелей, світового лідера в цьому напрямку:

2008 рік – з колекторів виробництва Ritter Solar створено найбільше в світі колекторне поле загальною площею 1330 м2 для компанії Festo в Еслінгене (Німеччина).

2009 рік – відкриття дочірньої компанії в Австрії та Швейцарії, а також утворення окремого підрозділу та бренду Paradigma XL Solar з розробки, планування та впровадження сонячних систем площею більше 30м2.

Сьогодні Ritter Gruppe – це концерн, у який входить 9 компаній і 5 брендів. Це 1480 працівників: 460 в Європі і 1020 в Китаї, 60000м2 виробничих потужностей і за підсумками 2008 року – обороти в 222 млн євро, а Ritter Solar – це найбільший виробник OEM колекторів на вакуумних трубках з повністю автоматизованим виробництвом на площі понад 9000м2. У Німеччині, за підсумками 2008 року, на частку Paradigma і великих OEM покупців продукції Ritter Solar  припало близько 80% вироблених колекторів на вакуумних трубках і близько 50% встановлених колекторів.

Головний засновник Alfred T. Ritter в 1997 році був названий Світовим Фондом дикої природи (WWF) та “Екологічним менеджером” в економічному журналі “Capital” . Prognos institute в 1998 році також відзначив його своєю нагородою. У 2003 році було нагородження Європейською асоціацією поновлюваних видів енергії EUROSOLAR (European Association for Renewable Energy) “Німецькою нагородою в області сонячної енергії” за особливий внесок у сферу відновлювальних видів енергії.

Сьогодні Ritter Solar пропонує своїм клієнтам на Україні 11 видів OEM колекторів з трубками U-подібного типу (кількість трубок 6,12,18,16,20,21) з міді або нержавіючої сталі, як з CPC рефлектором (металокерамічне дзеркало, розташоване за вакуумною трубкою), що дозволяє значно збільшити ефективність колектора, не збільшуючи його габарити, так і без нього (колектор OEM 21). Вакуумні труби з боросилікатного скла мають зовнішній діаметр 47 мм і довжину від 1500 мм до 1920 мм. Всі колектори, за винятком CPC 1916 w INOX та CPC 1920 w INOX, можна об’єднувати в серії, що дає можливість вирішити будь-які завдання з гарячого водопостачання і опалення будівель.

Гарантія на колектори серії CPC INOX, CPC w INOX, CPC XL INOX – десять років, на колектори серії CPC OEM і OEM 21 – п’ять років. На трубки гарантія не поширюється, замість неї виробник на кожні 100 трубок у складі куплених колекторів, надає 1 трубку безкоштовно. Гарантія на кріпильні деталі і солярний контролер – 2 роки.

……………………………………………………………………………………………………………………….

На одному з останніх семінарів нам запропоновано співпрацю з німецькою фірмою-виробником Ritter Solar фірми Paradigma, яка запропонувала нам своє обладнання та люб’язно надала нам можливість реалізувати наш проект і провести шефмонтаж під контролем керівництва та представників німецької фірми Paradigma в Угорщині, що ми і збираємося зробити найближчим часом.

Саме на цьому устаткуванні ми остаточно зупинилися, і саме це обладнання буде встановлено на даху мого будинку. З моменту останньої публікації пройшов місяць часу і цей місяць часу ми витратили на вивчення послуг, що надаються різними гравцями на ринку сонячних колекторів в Україні. На вивчення різних брендів, на предмет чи є у них в наявності той чи інший товар, як швидко вони можуть його доставити і т.д. Деякі з них нас, м’яко кажучи, просто розчарували, а деякі дійсно здивували своєю порядністю, компетентністю, мобільністю і готовністю підтвердити статус надійного партнера.

Крім того, у нас виникла велика проблема в тому плані, що не всі представники торгових точок розуміли що нам необхідно. Які завдання ми ставимо перед собою? Ви навіть не можете собі уявити скільки нам пропонували помилково неправильно підібраного обладнання та комплектації через те, що з самого початку були зроблені неправильні розрахунки. У 95 випадках зі 100-це найбільша проблема, через яку Ви можете втратити свої гроші, так і не досягнувши поставлених Вами завдань. Всі, як правило, пропонували просто гріти воду, і як правило влітку. Тим самим здешевлюючи запропоновану продукцію, для того щоб вона стала для нас більш доступною і вони могли швидше її продати. Все було б нічого, але в такому випадку поставлених цілей, наприклад опалення будинку, ми ніколи б не досягли. Хоча з самого початку ми робили наголос не тільки на підігрів води, а домінантно на опалення будинку. У цьому випадку ми зустрілися з різними варіантами гідравлічних схем і комплектацій, і ось тут головну роль зіграло те що, по-перше, цих фірм дуже велика безліч. Варіацій теж дуже багато. І ось саме тут, при виборі бренду основну роль  відіграла універсальність  системи, яку ми будемо ставити у себе вдома. Це найновіша інноваційна технологія фірми Paradigma, яка надає можливість монтажу сонячної системи на водяній основі.

Рівно кілька годин тому ми вже провели оплату обладнання і я думаю, що впродовж 10 днів воно вже буде на Україні і ми почнемо монтаж.

 

Хотілося б відзначити чим відрізняється система на водяній основі від пропіленгліколевої системи.

  • По-перше – універсальністю, надійністю, простотою, тому що вода значно дешевша, ніж пропіленгліколь або інші наповнювачі, якими необхідно заповнювати сонячні системи.
  • По-друге – вона виключає найбільшу проблему сонячних колекторів – це закипання влітку. Тобто система гідравлічно побудована таким чином, що ніколи не наробить жодної шкоди навколишньому середовищу і не буде потребувати коштів для заміни рідини в колекторах,  навіть якщо закипить. Сонячна  система на водяній основі  при закипанні витісняє воду з колекторів в компенсаційний розширювальний бак і тому колектори на даху стають пустими (в парі),  це і гарантує абсолютну керованість та безпеку. Це дуже важливо. Для прикладу, тоді, коли люди виїжджають у відпустку. Відбувається наступне: припиняється відбір води протягом 10-15 днів або іншого періоду часу. Пропіленгліколь у такому випадку гарантовано закипає і за короткий період часу втрачає всі свої властивості. Після цього його потрібно обов’язково замінити. Одна 20-ти літрова каністра пропіленгліколю всередньому коштує 130 євро. Так в чому тоді буде полягати економія?
  • По-третє – весь монтаж проводиться мідною трубою значно менших діаметрів, що суттєво здешевлює саму комплектацію.
  • По-четверте – ця система дає можливість накопичувати по-максимуму сонячну енергію, тобто до температури 80 ˚С – 90 ˚С, і вже коли в нас перебуває тепло в акумуляційних ємностях, дає можливість використовувати його, в будь-яких напрямках, таких як приготування гарячої води, підігрів басейнів, прийняття ванн, душу, миття посуду, підігрів теплої підлоги, рушникосушок, радіаторів для опалення будинку, для виробничих цілей, або ж як нам буде завгодно.

Ще один важливий момент.  Все  підключається без жодних теплообмінників. Це дозволяє без додаткових проблем та коштів підключити  сонячні колектори у вже працюючу систему опалення та водопостачання.

І найголовніше – це універсальне пряме підключення.

До акумуляційної ємності можна підключити газовий, електричний та твердопаливний котел, а також сонячні колектори. Вся ця енергія буде накопичуватись в одну акумуляційну ємкість. І за допомогою контролерів система буде ефективно та економно працювати. Ось коротко, що можна сказати.

У вас напевно виникло логічне питання: “Що робити взимку? Вода ж може замерзнути”. Ми одразу даємо відповідь – НЕ ЗАМЕРЗНЕ!

 

Чому сонячна система на водяній основі фірми Paradigma не замерзає дивитись тут

……………………………………………………………………………………………………………………….

Чим сонячні колектори на водяній основі кращі від системи на основі пропілен гліколю

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………………………..

Повернутися до “Правдива історія про сонячні колектори”

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………………………..

Теги: , , ,

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.