ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Початок створення проекту сонячної системи для будинку


………………………………………………………………………………………………………………………..

Повернутися до “Правдива історія про сонячні колектори”

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………………………..

Доброго часу доби Вам. Ми раді вітати Вас на сайті нашої комнанії «Економтепло».

Початок створення проекту сонячної системи для будинку

Отже, Ви вирішили поставити сонячні колектори (сонячні батареї)? Ми можемо від усієї душі щиро Вас привітати, як людину мінімум вельми вдалу у житті, людину вельми підприємливу, вельми ризиковану і людину, яка в житті вирішила добитися ще одного результату. Шо ще раз підтверджує  статус людини прогресу.

Ви можете себе віднести принаймні до тих людей, які в 60-ті роки вирішили придбати автомобіль, придбали або задумалися про це. У цьому нарисі не буде ніяких технічних параметрів, формул, розрахунків, обчислень і т.д. Побувавши у нас на сайті мінімум півгодини, Ви все це знайдете в інших публікаціях у нас на сайті. Ну а тут ми будемо говорити про інше – про Ваші ризики, надії та виправдання Ваших планів і Ваших фінансових інвестицій в це ноу-хау. Це путівник по джунглях пригод, по темному і небезпечному лісі пропозицій. І якщо хочете, інструкція безпеки й орієнтації в місці перебування під назвою «Країна дурнів».

Тут ми просто, «на хлопський розум», спробуємо пояснити Вам правила гри на цій території для того, щоб з Вас не зробили “Буратіно”. І для того, щоб Ви не залишилися біля розбитого корита з купою металобрухту на даху і при цьому вже без величезної суми грошей. Вам цікаво? Ну, тоді поїхали.

Отже, почнемо. Хочу Вам відразу сказати, що в цей час у вихідний день у суботу о 7.00, в цій хвилині народжується “дитина”, яка, я сподіваюся, буде довго служити певним людям і буде дарувати безкоштовно море тепла взимку і влітку, багато життя, радості і задоволеня, здобувши при цьому ще одну потужну незалежність. Ім’я цій дитині – «сонячна система для підігріву води та опалення будинку» – зауважте, опалення будинку також складається із сонячних колекторів. Ми хронологічно спробуємо описувати кожен крок становлення цієї «дитини» від початку життя і до самого повноліття. Тобто до моменту, коли ми отримаємо перший літр теплої води і перший кіловат тепла. Потім ми будемо супроводжувати її по дорослому житті мінімум рік, для того, щоб вивчити її поведінку, надійність, коефіцієнт корисної дії в різні пори року. Наша компанія «ЕКОНОМТЕПЛО» проінвестує весь цей проект для того, щоб отримати досить якісний і абсолютно повний аналіз з перших рук і передати його Вам для того, щоб Ви не вчилися на своїх помилках, не ризикували своїми фінансами, не одягали рожеві окуляри і не розбивали свої надії об прозу життя, як це виходило при купівлі твердопаливних котлів і при неправильному підході до цього питання. Приклад наведено у цій публікації: («У Вас не горить твердопаливний котел» натисніть детальніше).

Коротко про компанію. Спочатку ми займалися просто продажем твердопаливних котлів, комплектації та автоматики до них. Після проходження певного часу ми інвестували свій потенціал і ресурс для того, щоб досконаліше розібратися в питаннях правильного і оптимально економічно виправданого монтажу, установки та експлуатації в цілому систем опалення та підігріву води на основі твердопаливних котлів Атмос, чи їх інтеграції у вже існуючі системи опалення та гарячого водопостачання. З певного моменту у нас працювали бригади майже в цілодобовому режимі, які по всій Україні займалися перепідключенням неправильно підключених твердопаливних котлів. Тільки за один зимовий сезон нам вдалося перепідключити більше десятка котелень. Щоб розуміти ситуацію з цією справою, скажімо так, дві бригади з декількох, так і не потрапили додому з відряджень раніше обіду 31 грудня, перед Новим роком. Під час яких повернули до нормальної роботи неправильно підключені  твердопаливні котли, зробивши цим самим великий подарунок нашим клієнтам на Новий Рік. Це говорить про те, наскільки була затребувана їхня робота. І скільки людей зустрілися у своєму житті з неправильним підключенням твердопаливних котлів, що у свою чергу звело нанівець всі сподівання і надії. Люди ж заплатили гроші і не добилися нічого, крім розчарування. Тут при підключенні сонячних колекторів питання не тільки залишається актуальним, але й набуває ще більш потужної актуальності.

Отже, мета встановлення системи сонячних колекторів (батарей) на даху цього будинку (нашого проекту) така:

  • Це підігрів теплої води для потреб сім’ї, що складається з 4 осіб (для 2-ох душових, для ванни «джакузі» -350 літрів, для рясного і дуже щедрого миття посуду).
  • Для підігріву або догрівання літнього басейну об’ємом 25 тонн води до температури 25-27˚С.
  • Для опалення будинку площею 425 кв.м. (але так, щоб колектори могли працювати з твердопаливним котлом Атмос 40кВт і газовим котлом, які вже функціонують на даний момент)

Ось ці завдання, які належить вирішувати при народженні нашої системи сонячних колекторів, яка незабаром буде встановлена на моєму будинку. Погодьтеся, чимало завдань.  Маючи величезний досвід,  спробуємо затратити при цьому мінімум фінансів. Мається на увазі, що ми не настільки багаті, щоб використовувати дешеві деталі, враховуючи численні нюанси, і не витрачаючи зайві гроші обумовлені помилковим підходом некомпетентних фахівців. Хоча і пишеться те, що Ви зараз читаєте, легко і просто (а можливо так і читається) не тому, що ми добре вміємо писати, а тому що ми добре вміємо робити ту справу, про яку ми тут пишемо. І в цьому незабаром можливо буде переконатися на власні очі. (У цьому проекті від початку і до кінця буде використана також фото й відеопідтримка). А при бажанні і безпосередній виїзд на об’єкт.

………………………………………………………………………………………………………………………..

Повернутися до “Правдива історія про сонячні колектори”

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………………………..

Теги:

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.