ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

За скільки часу окупляться сонячні колектори

За скільки часу окупляться сонячні колектори

 

……………………………………………………………………………………………………………………….

Повернутися в каталог сонячних колекторів

натисніть детальніше

……………………………………………………………………………………………………………………….

За  скільки часу окупиться сонячна система –  найглобальніше та  найактуальніше  запитання , яке  поставить собі кожна людина, яка захоче придбати сонячну систему колекторів. Мабуть і Вам також   цікаво  отримати відповідь на це запитання, навіть якщо Ви поки що не маєте змоги і не плануєте встановлювати систему сонячних панелей для себе.

Знаєте, що ми пропонуємо, давайте ми разом спробуємо навіть не  порахувати, а просто розібратися.

І так, щоб відповісти на це запитання, спершу  необхідно зрозуміти, що система сонячних колекторів (сонячних батарей ), так,  як і автомобілі, може відрізнятися якістю виробництва. Звичайно, можна сказати, що найдешевшими будуть  сонячні колектори китайських та вітчизняних виробників. Зрозуміло, що їх якість  буде далеко від бажаної.

В чому полягає зміст якості? В абсорбері поглиначі, який повинен поглинати сонячне випромінювання, а не випромінювати і  не віддавати його в зворотному напрямку. В цьому випадку він повинен впродовж певного терміну не облізти, не полущитися, не самозруйнуватися. Наступне, що дуже важливо (особливо це стосується вакуумних колекторів), це те, що корпус колектора та конструкція повинні бути виконані настільки якісно, щоб вітер, транспортування, перепади температур впродовж року не змогли  б послабити, розхитати  саму конструкцію, що може призвести до утворення мікротріщин, а надалі розгерметизування, які можуть зменшити ефективність вакуумних колекторів в кілька разів або й взагалі вийти із ладу. Наступне –  це довговічність коефіцієнту корисної дії.  Дуже важливо те, щоб через років 15 ваш колектор виробляв стільки ж теплової енергії, як  спочатку.

.

Ще одним важливим елементом є  скло вакуумних колекторів, яке повинно бути настільки якісним, щоб могло витримувати великих розмірів град, який не повинен ні за  яких обставин його побити. Щоб довго на цьому не зупинятися, відходячи від теми заголовку цієї публікації, наведемо приклад  «резинового свердла». В часи, коли розпався Радянський Союз, на ринок України почали постачати багато  товарів та інструментів. Серед них і були  свердла для металу і для дерева, які під час роботи  так скручувало, немов би вони виготовлені з резини, а не металу. І всі казали та і зараз так вважають, що найкращими є і були радянські.

.

Отже, підсумуємо, що якщо вам порадять, що не варто переплачувати, бо можна купити те саме китайське, тоді ви зразу згадайте про свердло, і все зразу стане  на місце, тому що ніхто, навіть при купівлі свердла, не розраховуватиме на те, що термін його експлуатації  від 10 до 30 років, а якщо мова йде про сонячні панелі, то так воно і повинно бути. Вони повинні вам служити власне стільки років, скільки про це заявляє виробник. Навіть, купуючи свердло за кілька  гривень, ми хочемо щоб воно було  виготовлено з якісного матеріалу і  служило Вам довго, а коли мова йде про сонячну систему, яка може коштувати декілька тисяч у.о. , то  думаю, що тут все зрозуміло.

.

Що стосується таких відомих брендів як «Paradigma», «Wolf», «Elektromet», «Bosch», «Buderus», «Vaillant»  – то тут все зрозуміло.

Цей сегмент брендів є не тільки максимально якісним, але й перебувають постійно в стаєрському режимі конкуренції, щохвилинно вдосконалюючи свою продукцію, щоб хоч на мить стати попереду всіх.

Хотілось би відзначити високу якість продукції  фірми «Ritter Solar», Paradigma, яка є виробником та постачальником вакуумних колекторів майже для  всіх відомих вищеназваних фірм.

.Підводимо підсумки “Дешева риба … юшка”.

Тепер повертаємося безпосередньо до теми нашої публікації. Допустимо Ви вирішили придбати систему сонячних колекторів відомого виробника. Порахували, що вона коштуватиме значну суму. Починаєте рахувати, радитись, а  Вам кажуть, що за  такі гроші Ви будете користуватися газом тисячу років. (як правило так і завжди буває, Вам так і скажуть). Це лише на перший погляд «тисячу років». Наприклад, Вам кажуть, що Ви нормально заробляєте і зможете, як всі люди, нормально платити до глибокої старості. Ось тут і починається економія. Допустимо Ви успішно побудували великий  будинок для своєї сім’ї для того, щоб тут жили ваші діти,  онуки і т.д.

Ми зразу побажаємо читачеві міцного здоров’я і мінімум сто років корисного активного життя. А тепер уявімо собі, що  успішна людина, маючи міцне  здоров’я,  високі заробітки, в майбутньому втрачає здоров’я, зрозуміло, відразу й  заробіток. А  газ свою тенденцію до зростання не тільки не втрачає, але й нарощує.  Людина, яка доживає віку, встановивши сонячну систему один раз, десятки років отримує тепло задарма.  Вона не хвилюється, що газ дорожчає (а що більше він  дорожчає, то більшу суму можна  заощадити впродовж року).

.

Ви можете, звернувшись до нас, отримати розрахунки окупності замовлення в конкретно Вашому випадку і отримати приємне здивування. Можна сказати, що лише  встановлення твердопаливного котла в окремих випадках давало економії  в 2-17 разів. (Порівння витрат на опалення в опалювальний період).

..

А якщо сонячні колектори будуть не лише підігрівати у Вас воду, а ще й опалювати будинок, то тоді все швидко окупиться. Говорячи про готелі, де, окрім нагрівання  води для десятків, а то й  сотень людей в день, потрібно нагрівати  воду ще й в  басейнах,  то тоді все може  окупитися навіть за півтора-два роки.

І насамкінець, Ви знаєте, коли ми купуємо для себе хороше авто, хороший телевізор та взагалі встановлюємо будь-яке опалення, то ніколи  мова не  йде за  скільки це окупиться. І лише тоді, коли  сонце може подарувати свою енергію безкоштовно, ми задаємо собі запитання – «А через скільки років воно окупиться».

Скажіть, хіба є справедливість?

З повагою, Компанія «ЕКОНОМТЕПЛО».

Теги: , , , , , ,

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.