ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

День другий (кінець монтажу)

………………………………………………………………………………………………………………………..

Повернутися до “Правдива історія про сонячні колектори”

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………………………..

Доброго часу доби і ми знову раді вітати Вас у нас на сайті. З часу останньої публікації і опису хроніки монтажу пройшов рівно тиждень. Цілий тиждень ми нічого не писали, ми мовчали. Чому? Що все ж таки сталося? З чим пов’язане таке довге мовчання? Можливо щось не вдалося, можливо щось не так? Та і закінчили репортаж чи не на самому найцікавішому.

Останній день монтажу… Закінчення….

День другий (кінець монтажу)

Ну ось і настав час про все розповісти.  Отже, у нас з нашою сонячною системою не тільки все добре, але й навіть дуже добре. Так все ж таки, де ми і чому ми так довго мовчали? Отже доповідаємо, минулої п’ятниці 26 серпня о 21:00 ми закінчили монтаж та пуско-налагоджуючі роботи. І вже через чотири години вирушили в Київ, точніше в аеропорт Бориспіль, а звідти в дуже теплу країну. А точніше на острів, де настільки відсутня цивілізація, що майже немає інтернету. Смію зауважити, що приблизно такий гідний відпочинок в теплих краях гарантуватимуть нам заощаджені кошти на газі, який використовувала наша сім’я щороку. А тепер зась, ні одної зайвої копійки на вітер. І ще одне, чим більший будинок, чим більша сім’я, яка в ньому проживає, чим більші потреби сім’ї в теплій воді та теплі, тим достойніший відпочинок Ви собі гарантуєте на заощаджені кошти на використанні газу, а тепер ще і твердого палива (в нашому випадку дров).

По-друге.  Вдома не було когось, хто міг би пояснити та розібратися з показниками сонячних колекторів. І от, поки у нас такої змоги немає, ми намагаємось розібратись, що саме під час монтажу нас приємно вразило та здивувало.

І так. Це кількість датчиків та контролерів з дисплеями. А їхні функції та задачі, які вони виконують –  це просто феномен. Ну добре, попробуємо розшифрувати.

І так, перший датчик – це датчик зовнішньої температури, який використовується для економного розбору закумульованого тепла із акумуляційної ємкості. Таким чином, якщо температура на вулиці підніметься до певної температури, тоді автоматично зменшиться подача на будинок, на радіатори чи на теплу підлогу. І таким чином  продовжиться  час розбору вже закумульованого тепла. Для того, щоб добитися такого ефекту при використанні твердопаливного котла, нам необхідно було б придбати контролер, який би мав коштувати десь приблизно тисячу євро. Благо, він входить в комплект системи вакуумних сонячних колекторів фірми “PARADIGMA”.

Скажу більше, в наш комплект таких контролерів входить аж три штуки. Ми, наша компанія-“ЕкономТепло” дуже довго займались оптимізацією підбору автоматики до твердопаливних котлів, щоб зрозуміти наскільки це розумна та необхідна штука. Скажімо так, я особисто давно мріяв поставити собі на твердопаливний котел Атмос такий сервопривід контролер, тільки дорого, зараза, коштував.

Але все ж таки, перед приїздом сонячної системи, коли ми почали інсталяцію та перепідключення нашої паливної під сонячні колектори, все-таки вирішив. Була не була, поставлю на контур батарей такий комп’ютер-контролер. Дзвоню до директора Paradigma закордон, і тут сюрприз. Виявляється, що нічого купувати не потрібно, ані трьохходового крану, ані сервоприводу, ані температурного датчика, ані контролера купувати не потрібно. Все це є в комплектації, та ще й в трьохкратному екземплярі. Не вірилося до самого монтажу. Коли змонтували, то взагалі не було слів, щоб описати враження від побаченого та осмисленого. Настільки розумно працює система. Настільки просто та геніально. Що не говори, перед замовленням сумніви були, все ж таки перша в Україні сонячна система на водяній основі.

Та що там казати, всі мої сумніви та переживання були для Вас як на долоні.

Всі, xто прочитав хроніку нашого проекту від початку і до цього місця, сам пройшов разом з нами через всі моменти складності питання.
І ще одне, знаєте, навіть якщо б я і придбав цей дорогий сервопривід з контролером, все одно він би не виконував так досконало ці задачі та фукції, які виконують контролери сонячних панелей фірми “PARADIGMA”.

Далі буде…


………………………………………………………………………………………………………………………..

Повернутися до “Правдива історія про сонячні колектори”

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………………………..

Теги: ,

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.