ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
Працюємо з приватними будинками, квартирами, малим та середнім бізнесом
header

Надаємо послуги у наступних областях:

Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Івано-Франківська

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Підігрів басейну за рахунок сонячних колекторів. Монтаж

Ми продовжуємо розповідь -репортаж про наші колектори, встановлені у нас на будинку. Ще раз хочу нагадати для тих, хто не читав усю «Правдиву історію про сонячні колектори », що Ми – Компанія, яка продає тільки ті речі, які випробувані на собі. Тому минулого року ми вирішили встановити у себе сонячні колектори для опалення будинку, приготування теплоі води і підігріву басейну. Хочемо відразу ж нагадати, про те, що це була перша в Україні система сонячних колекторів на водяній основі, встановлена саме нашою компанією  у нас на будинку 31.08.2010 року. Так-от, –  зиму ми перезимували – тепер залишилося “перезимувати” літо.

Зимою всі, хто слідкував за нашим проектом думали чи не замерзнуть наші сонячні колектори на водяній основі? – Не замерзли. Тепер інша дилема – як себе поведуть сонячні колектори фірми Paradigma літом. Як себе поведуть при перегріві? (Найбільша проблема будь-яких сонячних колекторів – це їхній перегрів). Недопущення  перегріву сонячних колекторів на пропіленгліколі досягають дуже простим способом, зменшуючи кількість колекторів (площу колекторів) . Поступивши так ви обмежуєте себе в функціональному використанні сонячних колекторів у весняно-осінньо-зимовий період. Просто кажучи, зменшивши плошу сонячних колекторів, для того, щоб уникнути перегріву літом, ви не зможете використати їх, наприклад, для підігріву будинку чи басейну у вище названі періоди. Тепер у нас на черзі:

ПІДКЛЮЧЕННЯ БАСЕНУ.

Так як ми не встигли минулого року підключити басейн до сонячних колекторів – то ми це зробимо впродовж кількох днів зараз. Для цього нам потрібно буде акуратно зрізати газон, так само акуратно розібрати в необхідних місцях бруківку, проробити отвори в фундаментних блоках, прокласти теплотрасу від акумуляційної ємності і управління та насосоної групи системи ПАРАДІГМА до бассейну, а також прокласти по цьому ж маршруту електропроводку. Пізніше усе це під’єднати, протестувати, налаштувати і запустити. Ось так теоритично виглядає те славнозвісне підключення сонячних колекторів до басейну, а пізніше – підігрів басейну за допомогою сонячних колекторів. Саме так це виглядає на словах і це може зробити  кожен, в розумінні поговорити. І тому поговорити вже поговорили, а тепер давайте ми зробимо, а Ви – подивитесь. Ми все це покажемо вам у фоторепортажах. Перші ж фото можна буде побачити вже сьогодні. Так як ми практики, – ми  випробовємо все за свої кошти спочатку на собі, і лише потім пропонуємо це зробити вам, врахувавши і уникнувши помилок. Саме підключення басейну дозволяє в нашому випадку розпочати купальний сезон приблизно на місяць швидше, і закінчити  пізніше на цілий на місяць.

Не погано, як для нас.  А як для Вас?

………………………………………………………………………………………………………………………..

Фото під’єднання басейну до системи сонячних колекторів з голосовим супроводом


………………………………………………………………………………………………………………………..

Повернутися до “Правдива історія про сонячні колектори”

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………………………..

 

Теги: ,

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук