ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Підігрів басейну за рахунок сонячних колекторів. Монтаж

Ми продовжуємо розповідь -репортаж про наші колектори, встановлені у нас на будинку. Ще раз хочу нагадати для тих, хто не читав усю «Правдиву історію про сонячні колектори », що Ми – Компанія, яка продає тільки ті речі, які випробувані на собі. Тому минулого року ми вирішили встановити у себе сонячні колектори для опалення будинку, приготування теплоі води і підігріву басейну. Хочемо відразу ж нагадати, про те, що це була перша в Україні система сонячних колекторів на водяній основі, встановлена саме нашою компанією  у нас на будинку 31.08.2010 року. Так-от, –  зиму ми перезимували – тепер залишилося “перезимувати” літо.

Зимою всі, хто слідкував за нашим проектом думали чи не замерзнуть наші сонячні колектори на водяній основі? – Не замерзли. Тепер інша дилема – як себе поведуть сонячні колектори фірми Paradigma літом. Як себе поведуть при перегріві? (Найбільша проблема будь-яких сонячних колекторів – це їхній перегрів). Недопущення  перегріву сонячних колекторів на пропіленгліколі досягають дуже простим способом, зменшуючи кількість колекторів (площу колекторів) . Поступивши так ви обмежуєте себе в функціональному використанні сонячних колекторів у весняно-осінньо-зимовий період. Просто кажучи, зменшивши плошу сонячних колекторів, для того, щоб уникнути перегріву літом, ви не зможете використати їх, наприклад, для підігріву будинку чи басейну у вище названі періоди. Тепер у нас на черзі:

ПІДКЛЮЧЕННЯ БАСЕНУ.

Так як ми не встигли минулого року підключити басейн до сонячних колекторів – то ми це зробимо впродовж кількох днів зараз. Для цього нам потрібно буде акуратно зрізати газон, так само акуратно розібрати в необхідних місцях бруківку, проробити отвори в фундаментних блоках, прокласти теплотрасу від акумуляційної ємності і управління та насосоної групи системи ПАРАДІГМА до бассейну, а також прокласти по цьому ж маршруту електропроводку. Пізніше усе це під’єднати, протестувати, налаштувати і запустити. Ось так теоритично виглядає те славнозвісне підключення сонячних колекторів до басейну, а пізніше – підігрів басейну за допомогою сонячних колекторів. Саме так це виглядає на словах і це може зробити  кожен, в розумінні поговорити. І тому поговорити вже поговорили, а тепер давайте ми зробимо, а Ви – подивитесь. Ми все це покажемо вам у фоторепортажах. Перші ж фото можна буде побачити вже сьогодні. Так як ми практики, – ми  випробовємо все за свої кошти спочатку на собі, і лише потім пропонуємо це зробити вам, врахувавши і уникнувши помилок. Саме підключення басейну дозволяє в нашому випадку розпочати купальний сезон приблизно на місяць швидше, і закінчити  пізніше на цілий на місяць.

Не погано, як для нас.  А як для Вас?

………………………………………………………………………………………………………………………..

Фото під’єднання басейну до системи сонячних колекторів з голосовим супроводом


………………………………………………………………………………………………………………………..

Повернутися до “Правдива історія про сонячні колектори”

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………………………..

 

Теги: ,

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.