ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

На чому не можна економити, купуючи і встановлюючи твердопаливний котел!

Ви вирішили встановити твердопаливний котел? Рішення сміливе, раціональне і похвальне. Давайте попробуємо знайти деякі підводні камені Вашої ідеї. І так, на чому не можна економити, купуючи і встановлюючи твердопаливний котел? !!!

На чому не можна економити при купівлі твердопаливного котла

Ціна на газ стрімко росте і ця тенденція буде зберігатися. Всім зрозуміло, що надіятися на здешевлення газу безглуздо і небезпечно –  можна і не потягнути оплату  в майбутньому, особливо коли, не дай Боже, втратити здоров’я або  просто навіть роботу .  Така тенденція стимулюватиме населення  перейти  на альтернативні джерела палива.

Візьмемо до прикладу деякі європейські країни, в  якій держава  штрафує тих осіб, які в літній період підігрівають воду газом.  Така політика стимулює використання альтернативних джерел.

А зараз про головне.

Ви вирішили встановити твердопаливний котел? Рішення сміливе, раціональне і  похвальне. Давайте попробуємо знайти деякі підводні камені Вашої ідеї. І так, на чому не можна економити, купуючи і встановлюючи твердопаливний котел?

Найперше, не можна економити на виробникові, який виготовив  цей котел, адже  зараз  на ринок надходить  багато китайських, турецьких та інших різних псевдо виробників, які будуть пропонувати свої котли значно нижчої якості, за значно нижчою ціною. Ззовні він  нічим не відрізнятиметься, але те, що  в середині, в майбутньому відіграє велику роль. На такі котли вам гарантії не дадуть взагалі або максимум 1 рік. І через рік і один місяць такий котел може просто потекти, і за це ніхто не буде нести жодної відповідальності. А такі бренди, як Viadrus, Atmos, вже на ринку близько 100 років і їх знає весь світ.  Якщо вам пропонують котел невідомого виробника –  це небезпечно. Котел потрібно вибрати один раз, як і дружину на все життя.

Наступним кроком, але не менш важливим, є  вибір бригади монтажників. Ми бажаємо Вам знайти бригаду хороших майстрів, які встановлюватимуть Вам твердопаливний котел. На це слід звернути особливу  увагу. Наша компанія «ЕкономТепло»  лише минулого року перепідключила десятки  неправильно підключених котелень. Можна встановити і підключити котел,  не досягаючи  навіть приблизно  тих цілей, які Ви собі планували. А можна підключити раз, заклавши в проект майбутні вдосконалення, інтеграції, і тому подібне.

Ми переробили надзвичайно велику кількість котелень, які працювали неправильно. Їх  підключали майстри із стажем  10-25 років. Зараз, коли газ дорожчає,  в час, коли починається ажіотаж на твердопаливні котли, на ринок  вийдуть ті ж майстри, які монтували лише газові котли до цього. Помилки  повторюватимуться, котли  будуть закипати, текти, а в окремих випадках призводити до плачевних наслідків. Якщо люди до яких Ви звернулися  не підключили хоча б 10 котелень, таких майстрів слід ігнорувати.

При  неправильному підключенні, в кращому випадку, Ваш котел не набиратиме потрібної температури або навпаки почне закипати, або просто потече. Окрім цього він не працюватиме економно. Споживання твердого палива в 4-6 разів буде більшим. Теплообмінник покриватиметься смолою, а з комина буде текти дьоготь. Але все це найменші дрібниці. А взагалі неправильно підключений котел може просто розірвати, і це є дуже велика небезпека для будинку і вашої сім’ї.

5 років тому (2005 р.), встановлюючи котел Atmos у нашого директора, в першу чергу ми думали про безпеку. Погодьтеся, найважливішим є не те, наскільки цей котел економний, чи ефективний, а наскільки він безпечний для Вас , Ваших дітей, та будинку, в якому Ви живете.

Ми розробили ряд ступенів  безпеки, які абсолютно виключать ймовірність аварійної ситуації у Вашому будинку. Наші майстри підключать Вам котел, встановлять  вже випробувану і оптимально підібрану автоматику, за яку Ви  не будете переплачувати гроші, тому що маючи величезний досвід не поставлять в саму систему монтажу жодної лишньої деталі, що   значно зекономить Ваші кошти.

Якщо Ви подивитеся відео (для перегляду відео натисніть детальніше) про те,  як нашому директорові   підключили вперше (В нас тоді не було жодного досвіду, так  само і в виборі майстрів) та перепідключали  котел Atmos, то побачите, що запчастин після першого підключення “горе майстрів”  залишилось ще на підключення 3-ох котлів. Не повторюйте цієї помилки, тому що це обходиться дуже дорого фінансово. (У Вас не гріє котел на твердому паливі натисніть детальніше) На майстрах і на якості твердопаливного котла економити не можна. Працюючи з кваліфікованими майстрами Ви збережете свої гроші, нерви, естетику Вашого дому та час, і нехай Ваш котел працює на Вас.


Теги: ,


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.