ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Підключення до бассейну-завершено… (фото і відео)

Підключення до  бассейну-завершено... (фото і відео)

……………………………………………………………………………………………………………………….

Правдива історія про сонячні колектори

натисніть  детальніше

……………………………………………………………………………………………………………………….


Можу сказати, що для мене як власника Компанії “Економтепло”, так  як  і власника будинку, в якому, встановлені ці колектори та басейн, так і для домашніх – це один з найприємніших  результативних фактів, за всю історію знаходження бригади наших спеціалістів на території цього будинку. Зараз я про це говорю з гордістю та посміхаючись, а  коли почали копати траншею, та ще й на сочно-зеленому газоні, було явно не до сміху. Для мене особисто газон, це мій особистий пункт, і ми лишній раз відро чи журнал на  пару хвилин не залишаємо на ньому, щоб не залишалося плям а тут траншея – 55 метрів. До речі слід добавити, що газон за тих 10 днів, поки обладннання їхало з Німеччини, себе майже абсолютно реанімував. Траншея втрамбувалася, трава віджила і позеленіла. Це все на фото ви можете побачити та  порівняти.

Тепер все позаду і ми це зробили.

Тепер про наші досягненння, звідки таке задоволення як простого користувача, та гордість як власника компанії за роботу спеціалістів Компанії “ЕКОНОМТЕПЛО”, (в Україні можна на пальцях однієї руки перерахувати фахівців, які розуміють про що йдеться, коли мова заходить про сонячні колектори),  ну і звичайно, за колись зроблений правильний вибір сонячних колекторів, а саме комплекту системи сонячних колекторів на водяній основі Німецької фірми PARADIGMA.

Чесно кажучи, назву фірми вже  пишу з любов ‘ю, вже не як  просто, про якусь  там систему, а як про щось живе, бо пуд солі ми з нею майже зʾїли. Памятаю, як впав перший сніг і вдарили морози, і  як важко було перші ночі засипати, бо ще тоді було невідомо, як себе поведе система антизамерзання при морозі, бо це була перша встановлена на територіїї України система сонячних колекторів на водяній основі. Вже пізніше зясувалося, що на одному з об’єктів встановили таку систему. Там на місці працювали інші  майстри,  які робили якийсь там ремонт і на свята поїхали на неділю додому, відключивши світло на цілий тиждень, в цілому будинку, в 20- ти градусний мороз і з нею нічого не сталося. Спрацювали компенсатори. І після цього ще хтось буде казати, що він купить  китайське чи вічизняне, бо воно нічим не відрізняється. Автомобілі також бувають вітчизняними і китайськими а бувають і іншими, прицьому мають також по чотири колеса і тому тоже мабуть нічим не відрізняються.

Це знаєте дійсно, як про свій автомобіль розповідаєш, якого ти любиш, яким гордишся, за  яким хочеться доглядати, який впевнено та авторитетно гарантує тобі безпеку та надійність при любих обставинах, в любу пору року і на любій дорозі. До Парадігми можна ще й додати слово таке – результативність. Це дуже  важливе слово при виборі сонячних колекторів. Так давайте розберемося чому результативність тут ключове слово?. Чому ця операція по підключенню  басейну до сонячних колекторів принесла, незважаючи на  незручності під час процедури монтажу, такий результат задоволення. Отже  в чому результат. Зараз особливо хочу звернути увагу людей у яких вдома є басейн, тому що, вони мене зрозуміють краще  ніж ніхто.

Підсумки.

І так: монтаж  та повне підʾєднання до басейну сонячних колекторів, було закінчено поза вчора 17.06.2011року о 21:00 вечора. Початкова температура в басейні була 19˚С.  Незважаючи на те, що , вночі було близько 14-15 ˚С, ми вже на ранок мали 23,5˚С в басейні . Цього ми досягли, перший раз підігрівши до такої температури басейн обʾємом 34 тонни, за таку холодну ніч з допомогою твердопаливного котла ATMOS.  Для  цого йому знадобилося менше однієї неповної загрузки дров. Думаєте цього ми добилися, тому що просто котел хороший?  Котел дуже хороший звичайно, але ні. Цого ми добилися завдяки феноменальній системі сонячних колекторів на водяній  основі Німецької фірми Paradigma, яка дозволяє без жодного, ще раз наголошую без жодного теплообмінника, який завжди робить  системи сонячних колекторів на пропілен гліколі,  в рази дорожчим, і абсолютно не конкурентно здатним в порівнянні з нашою системою сонячних колекторів на водяній основі , інтегрувати всі гідравлічні схеми підключення таким чином, що ми добиваємося завжди таких феноменальних результатів.

Хочу звернути увагу на те що, у нас басейн відкритий, а в ночі було 14˚С.  Отже так ми дожили до ранку. А далі з 9:00 за  роботу взялися вже сонячні колектори. А далі дивіться: незважаючи на те, що у нас вчора у Львові був досить сильний вітер, і майже захмарене небо, ми вже в 15:00- мали в басейні 30˚С.  Як на  мене, це феноменальний результат. А ви собі можете  уявити, як такий результат можуть оцінити ваші діти? До речі в них одне єдине дитинство. Не всі батьки можуть подарувати змогу дитині в жару покупатися і погратися у власному басейні. І тому такі батьки поділяються на дві категорії.

Перша- це ті батьки, які можуть подарувати, вірніше здатні подарувати таке літнє задоволення і

Друга- Яка не здатна це зробити. І не потрібно тут розводити демогогію на тему  за скільки це окупиться.

З таким самим успіхом можна запитати, за  скільки окупиться сауна, чи камін…

І хіба взагалі можна ставити запитання на тему? Скільки коштує задаволення від купання в теплому басейні вашої дитини, скільки коштує така радість ?…

Ви або потенційно це можете , або ні…

Басейн завжди був одним з найприємніших і найбажаніших місць відпочинку. Мені за своє життя доводилося відпочитвати в  різних країнах. І завжди чим вищий зірковий статус готелю, тим обовязкова присутність шикарних басейнів , які часто навіть при конкуренції з морем перемагають, причому не тільки у дітей. Наприклад німці, шведи, фіни і т.д. віддають безперечну перевагу басейну перед будь яким морем, незважаючи на те скільки тисяч кілометрів вони подолали, для того, щоб приїхати на море. Підтвердження цьому я особисто бачив в багатьох країнах.

Так от у  вас дома басейн і у ньому 30˚С. І ви після або під час важкого робочого дня, або навіть у жарку, задушливу ніч, маєте можливість насолодитися цим задоволенням…

Хтось може, може відмовитися від такого???

І це навіть  тоді,  коли погода  не зовсім сприятлива.  Хочу зробити маленький відступ, і повідомити, що незважаючи на будь яку погоду, ви можете собі запланувати на вихідні басейн, і завдяки системі сонячних колекторів на водяній основі Німецької фірми PARADIGMA досягти цієї мети. Я зараз кажу не тільки про сонячні колектори., атже система PARADIGMA це не тільки сонячні колектори, а це так само і шалена економія вашого газу, ваших дров, якщо у вас є твердопаливний котел. Це головний центр управління всією системою вашого опалення вашого будинку, незважаючи на те якої фірми у вас газовий, чи твердопаливний котел, чи бойлер непрямого нагріву, чи тепла підлога, чи радіатори опалення чи джакузі. Цей “мозок” управляє всім вище названим. Для цього до нього входить: один датчик зовнішньої температури, один датчик з центром управління кімнатної температури для управління радіаторами опалення, один датчик з центром управління кімнатної температури для управління теплими підлогами, три насосних групи з сервоприводами, для підгіву басейну, обігріву будинку з допомогою радіаторів, і обігріву будинку з допомогою теплої підлоги. Про все інше розповідати не буду, хочу зазначити лише одне. В кого є твердопаливний котел, то той, можливо знає, що для того щоб, ваш котел на одній загрузці дров горів знчно довше, необхідно встановити трьх ходовий змішувальний клапан з автоматичним сервоприводом. Хто розуміє зараз про що я говорю, той обов’язково оцінить сказане. Так от один такий сервопривід разом з трьох ходовим змішувальним краном, коштуватиме приблизно від 600 до 900 євро. А у нас таких в  системі стоїть тільки три. (Це для тих, які так би мовити вміють рахувати гроші.)

P.s. Ми завжди проводимо безкоштовні консультаії з приводу сонячних колекторів. Наша компанія являється експертом по твердопаливних котлах.  Велике прохання не турбувати “надто розумних” теоретиків. Будь ласка, не забирайте в нас такий дорогоцінний час. Краще ми його приділимо навчанню та розвитку, а потім якісно та ефективно виконаємо замовлення реального замовника.  Гасло нашої компаніїї-“Бачимо ціль – не бачимо перешкод”. І ще одне – ми не проводимо  жодних попередніх розрахунків систем сонячних колекторів, так як це забирає багато часу і узгоджується в Києві, Угорщині та Німеччині,  до тих пір, поки не переконаємося в твердості намірів замовника.

Ну от і все. В нас все вдало сплановано.  У нас все вдало підʾєднано. У нас все вдало налагоджено та запущено. Ми вдало досягли ще однієї поставленої цілі.

Ми можемо собі дозволити заслужений відпочинок.

З повагою “Компанія-ЕкономТепло” …і далі також буде!

 

 

………………………………………………………………………………………………………………………..

Повернутися до “Правдива історія про сонячні колектори”

                                                                                                                 натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………………………..


Теги: ,

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.