Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Як зрозуміти, що котел змонтовано неправильно?

Вам змонтували твердопаливний котел, але він, з Вашої точки зору, не  працює так  як треба? А майстри, що взяли з Вас гроші кажуть, що  все так  і  має бути?  На жаль, Вас хочуть виставити дурнем за Ваші ж гроші!  Ви не знаєте, як переконатися у своїх підозрах і правоті?

Ми допоможемо Вам довести вірність своїх підозр!

Кілька «симптомів» неправильно підключеного  котла

З того часу, коли газ подорожчав (2010 р., а тенденція до зростання ціни  не зникла й до сьогодні), на ринку твердопаливних котлів виник ажіотаж. Але оскільки купити твердопаливний котел не складає труднощів (інша річ купити хороший твердопаливний котел), були б тільки гроші, то з хорошими майстрами ситуація дещо складніша. Їх, як кілька років тому не було, так і тепер немає, а якщо і є, то зайняті під зав’язку. Зате до Ваших послуг армія «спеціалістів» з монтажу опалення та газових котлів.

Де знайти хороших майстрів? Проте хіба котел на дровах – то щось надзвичайне? Запитуємо майстра, який все життя встановлював газові котли, чи може він змонтувати твердопаливний – і звичайно чуємо відповідь: “No problem”. От з цього моменту, зазвичай, у Вас і починаються проблеми, особливо тоді, коли холоди вже наступили. Котел не гріє, гроші заплачені, майстер каже, що котел так і має працювати, а всі існуючі проблеми Ви просто собі вигадуєте. Відповідно й гроші повертати не збирається. Та й хай вже грець з тими грошами. Ви собі задаєте інше питання: навіщо Вам такий котел і така «економія».

 (Після неправильного монтажу твердопаливного котла, Ви не отримаєте жодної економії грошей. Газом Вам було би опалювати дешевше).

Що Вам робити в такому випадку? Як доказати свою правоту? Дуже просто. Неправильно змонтований котел специфічно себе поводить. У нього проявляються такі ознаки:

 • Головна ознака, яка підтверджує неправильне підключення твердопаливного котла – це велика витрата дров. Ваш твердопаливний котел пожирає дрова, немов Змій Горинич, а горить на одному завантаженні менше трьох годин (ми вже описували випадок, коли піролізний котел Атмос за один місяць «поїдав» трирічний запас дров. (Стаття “У Вас не гріє котел на твердому паливі?” ).
 • Друга ознака полягає в тому, що Ви не можете регулювати (обмежувати) температуру подачі на опалення. Не намагайтеся робити це за допомогою обмеження температури горіння самого твердопаливного котла, тому що це цілковито неправильно і цим Ви нищите свій котел.
 • Третя ознака – це коли Ви не можете розігнати свій твердопаливний котел до температури більш, ніж 60 градусів.
 • Четвертий – в димоході лунають вибухи.
 • П’ятий – з димохідної труби тече дьоготь/смола.
 • Шостий – Ваш твердопаливний котел закипає.
 • Сьомий – на котлі висока температура, а батареї – холодні.

Цей список можна продовжувати ще довго. Тут ми навели приклади найбільш поширених ознак роботи неправильно підключеного твердопаливного котла. Що Вам робити після того, коли ці симптоми присутні у Вашому твердопаливному котлі? Звісно ж, виправляти. Як? Звернувшись до нас. Для цього розповімо, як це робили люди, які вже зверталися до нас за такою допомогою.

Вони надсилали нам фото підключення твердопаливного котла для аналізу. Після того як діагноз про те, що котел змонтований або укомплектований неправильно підтверджувався, ми рекомендували це донести до майстрів, які його монтували. Після такої претензії від замовника, ці  майстри з реактивною швидкістю зв’язувалися  з нами, для того щоб запитати, що саме зроблено неправильно. Насправді, зазвичай, все зроблено неправильно, але з ними ми не збираємося сперечатися. Ми просто якісно зробили свою роботу і тоді вони змогли побачити, як насправді цей котел може ефективно, правильно та економно працювати. На жаль, такі ситуації стали для нас звичаєвими.

 

 Якщо хочете отримати більше інформації на цю тему –  натисніть тут  

Якщо Ви вже потрапили в таку халепу, або не хочете в неї потрапити, то можете замовити монтаж або перепідключення у Компанії “Економтепло”

¤ Заповнити форму на підбір твердопаливного котла
 

 

¤ Заповнити форму на замовлення монтажу твердопаливного котла
 

 

¤ Поставити питання експерту по твердопаливних котлах
 

Залишити коментар


Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45 +38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук