Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Для чого потрібен Ladomat або термічний вентиль?

Якщо Ваш твердопаливний котел буде експлуатуватись або вже експлуатується без Ladomat21 (або термічного клапана Esbe), то теплообмінник котла обов’язково буде вкриватись смолою, також будуть утворюватись дьоготь та кислоти, які руйнуватимуть корпус Вашого котла. З димоходу буде витікати дьоготь. ККД (коофіцієнт корисної дії) котла при такій експлуатації, з часом, впаде на 50%, тому що смоли, які будуть вкривати Ваш теплообмінник, є дуже хорошим теплоізолятором…

Чому так?

Тому що, коли котел працює при температурі нижче 65 градусів,  кислоти, які виділяються з дров, є найбільш агресивними. Тому цей проміжок часу, коли котел набирає температуру, потрібно максимально скоротити. Що і робить Ladomat 21 (або термічний клапан Esbe).

Принцип роботи Ladomat 21 (або термічного клапана Esbe) полягає в тому, що в першу чергу він забезпечує зворотку котла гарячою водою не менше 65 градусів. І тільки тоді видає гарячу воду на опалення. Чим вищою буде температура зворотньої води, яка повертається до котла, тим менше будуть виділятись дьоготь та кислоти, які руйнують котел.

Важливо!

При експлуатації твердопаливного котла без Ladomat 21 або термічного клапана Esbe гарантійні зобов’язання на твердопаливний котел не підтримуються.

Чому ми пишемо Ladomat 21 або термічний клапан Esbe? Тому, що вони є взаємозамінними. Різниця в тому, що Ladomat 21 – це вже готовий агрегат, а термічний клапан Esbe – це частинка агрегату. До термічного клапана Esbe потрібно також насос та хляпковий зворотній клапан.

Яка різниця?

Ladomat 21 приблизно дорожчий на 100 євро. Монтаж термічного клапана Esbe з насосом та хляпковим зворотнім клапаном є тривалішим та складнішим. Переважна більшість монтажників взагалі не знає, як це правильно підключити. Тому будуть пропонувати  Вам Ladomat 21. Монтажники, яких пропонує наша компанія, знають, як це правильно підключити і на вартість роботи це не впливає. Тобто вони витрачають свій час, щоб Ви не витрачали зайвих коштів.

Для отримання повної інформації та правильного підбору обладнання зв’яжіться з нашими менеджерами

………………………………………………………………………………………………………

pro-tt-kotliЩе статті про твердопаливні котли kotli-na-drovaКаталог твердопаливних котлів
Спеціалісти, які Вам допоможуть:
  • Підібрати твердопаливний котел;
  • Підібрати правильне обладнання для монтажу;
  • Підберуть оптимальну схему монтажу;
  • Допоможуть визначити правильність підключення Вашого твердопаливного котла.
Josip
Мене звати Йосип
Старший спеціаліст технічного відділу
phone067-988-22-84;
phone099-000-52-34;
roman
Мене звати Роман
Спеціаліст технічного відділу
phone098-423-51-50;
Подзвоніть до нас! Ми з радістю Вам допоможемо!

Якщо у Вас є питання,

але Вам незручно до нас телефонувати,
тоді ви можете надати питання on-line

Задати питання
Ми будемо раді надати відповідь на Ваше питання!

Теги: , , ,

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук