ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Детальний опис Laddomat 21

Ладомат 21 замінює класичні з’єднання окремих елементів і гарантує ефективну роботу котла в повному обсязі навантаження.

Завдання Ладдомат 21:
– Забезпечення швидкого виходу на режим роботи котла після розтоплення;
– Регулювання процесу накопичення гарячої води в акумулюючих баках;
– У разі відключення електроенергії, пристрій захищає котел від перегріву за допомогою гравітаційної циркуляції між котлом і баком – акумулятором.

Для ефективної і легко керованої роботи твердопаливного котла необхідний тонкий граничний шар в акумуляційному баку (тобто шар між гарячою водою нагорі бака і більш холодної і щільною водою внизу). Для формування цього шару критично важливо правильно змонтувати котел з акумуляційним баком. Для цього служить Laddomat 21.

Пристрій Laddomat 21:
гарантує, що котел швидко досягне робочої температури після розтоплення.
акумулює теплоту в баку за рахунок природної циркуляції при вимиканні електроенергії або непрацюючому циркуляційному насосі.
наповнює акумулюючий бак малим потоком гарячої води, тому потрібні температурні верстви в баку оптимальні.
гарантує в кінцевій фазі горіння максимальне накопичення тепла завдяки унікальному термоклапану, який повністю перекриє подачу води.

Після закінчення горіння Laddomat21 повністю використовує залишок тепла в котлі, так як, завдяки природній циркуляції, гаряча вода направляється з верхньої частини котла в акумулюючий бак. Коли котел не топиться, рециркуляція відсутній, що означає майже повну відсутність тепловтрат. У Ладомат21 проста конструкція і герметичні поверхні ущільнення. Завдяки запірних вентилів можна здійснювати обслуговування пристрою без спорожнення системи.
Запірні вентиля мають дуже невеликі втрати тиску, які забезпечують максимальний потік в остаточній фазі накопичення і під час природної циркуляції.
Три термометра гарантують повний контроль над процесом накопичення і можуть бути встановлені з будь-якого боку пристрою.

Теги: , , ,

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.