ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Детальний опис Laddomat 21

Ладомат 21 замінює класичні з’єднання окремих елементів і гарантує ефективну роботу котла в повному обсязі навантаження.

Завдання Ладдомат 21:
– Забезпечення швидкого виходу на режим роботи котла після розтоплення;
– Регулювання процесу накопичення гарячої води в акумулюючих баках;
– У разі відключення електроенергії, пристрій захищає котел від перегріву за допомогою гравітаційної циркуляції між котлом і баком – акумулятором.

Для ефективної і легко керованої роботи твердопаливного котла необхідний тонкий граничний шар в акумуляційному баку (тобто шар між гарячою водою нагорі бака і більш холодної і щільною водою внизу). Для формування цього шару критично важливо правильно змонтувати котел з акумуляційним баком. Для цього служить Laddomat 21.

Пристрій Laddomat 21:
гарантує, що котел швидко досягне робочої температури після розтоплення.
акумулює теплоту в баку за рахунок природної циркуляції при вимиканні електроенергії або непрацюючому циркуляційному насосі.
наповнює акумулюючий бак малим потоком гарячої води, тому потрібні температурні верстви в баку оптимальні.
гарантує в кінцевій фазі горіння максимальне накопичення тепла завдяки унікальному термоклапану, який повністю перекриє подачу води.

Після закінчення горіння Laddomat21 повністю використовує залишок тепла в котлі, так як, завдяки природній циркуляції, гаряча вода направляється з верхньої частини котла в акумулюючий бак. Коли котел не топиться, рециркуляція відсутній, що означає майже повну відсутність тепловтрат. У Ладомат21 проста конструкція і герметичні поверхні ущільнення. Завдяки запірних вентилів можна здійснювати обслуговування пристрою без спорожнення системи.
Запірні вентиля мають дуже невеликі втрати тиску, які забезпечують максимальний потік в остаточній фазі накопичення і під час природної циркуляції.
Три термометра гарантують повний контроль над процесом накопичення і можуть бути встановлені з будь-якого боку пристрою.

Теги: , , ,

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук