ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Опис сонячних колекторів Paradigma

………………………………………………………………………………………………………………………

Повернутися в каталог Paradigma

натисніть детальніше

………………………………………………………………………………………………………………………..

Нові ідеї та нові рішення

  • ВПЕРШЕ – сонячні системи, шо працюють на воді
  • Акумулювання енергії – інноваційне рішення від Paradigma
  • 10 років гарантії на сонячні колектори
  • Всі елементи від одного виробника
  • Система Paradigma – ваша енергетична незалежність
  • Охолодження приміщень за допомогою вакуумних колекторів Paradigma

75% * економії енергії при використанні сонячної енергії для ГВП

35% * економії палива при використанні сонячної енергії для опалення

*-при інтенсивності випромінювання 600 Вт/м

………………………………………………………………………………………………………………………..

Незалежність

Використання безкоштовної сонячної енергії дає можливість відчути незалежність від постійного росту  цін на традиційні енергоносії

Опис сонячних колекторів Paradigma

………………………………………………………………………………………………………………………..

Принцип роботи

Усе цілком зрозуміло

Якщо сонячне світло потрапляє на темні поверхні, то внаслідок цього вони нагріваються. Інтенсивність нагрівання залежить від ступеню поглинання. При цьому важливо, щоб якомога менше корисного тепла вивільнялось в навколишнє середовище даремно. Вакуумні-трубчасті колектори Paradigma з рефлектором СРС задовільнять найвищі вимоги з огляду на ці аспекти

Принцип “Термосу”

Те, що звичайний термос впродовж кількох годин може зберігати рідину гарячою, пояснюється проміжним шаром вакууму в подвійній стінці ємкості. Вакуумні трубки Paradigma, які складаються з двох концентричних скляних трубок, подібно до термосу, створюють герметично закритий проміжний простір, який має вакуумну ізоляцію. Окрім того, зовнішня поверхня внутрішньої трубки, яка контактує з вакуумом, покрита екологічно чистим, високоефективним абсорбційним шаром. Вона майже повністю перетворює отримане сонячне світло на тепло і не випромінює накопичену енергію в простір. Внутрішня трубка нагрівається, в той час, як зовнішня залишається холодною.

Рефлектор СРС

Опис сонячних колекторів Paradigma

Поверхня вакуумних трубок, що не знаходиться в зоні дії прямих сонячних променів, приймає участь в прийманні світлового потоку. Атмосферостійкий дзеркальний рефлектор CPC з високою відбивною здатністю та поліпшеною геометрією поглинає пряме і непряме світло та передає його на абсорбер. Цей принцип підвищує ефективність вакуумно-трубчастих колекторів, порівняно з традиційними конструкціями, до 48% при розсіяному світлі. Навіть за несприятливих умов, наприклад зимою, при захмареному небі, в ранкові і вечірні часи, коли сонце неяскраве, а також, якщо поверхня даху розташована не в південному напрямку – колектор працює максимально ефективно.

………………………………………………………………………………………………………………………..

Опис сонячних колекторів Paradigma

Німецька якість

Paradigma являється першою з німецьких компаній, що провела тест на міцність колекторів в разі влучення градом. При проходженні тесту колектора CPC Star Azzurro, застосовувались кульки діаметром 25 мм і вагою 7,53 грама, які прискорювались до 90 км на годину і спрямовувались на колектор під різним кутом. Колектор не зазнав жодних ушкоджень, що могли б вплинути на продуктивність.

Висока продуктивність

…при малій кількості сонячних променів. Протягом всього року, навіть при розсіяному сонячному світлі, колектори СРС здатні виробляти  достатньо велику кількість тепла і забезпечувати наші потреби в енергії для теплопостачання

Опис сонячних колекторів Paradigma

Незначна площа колекторів

… при несприятливих погодних умовах. При інтенсивності сонячного випромінювання 400 Вт/м², зовнішній температурі -10°C і температурі подачі 60°C, вакуумні колектори CPC Star Azzurro забезпечують на 40% більше енергії, ніж плоский колектор.

При температурі близько 0°C, здатність вакуумного колектора Paradigma виробляти енергію в 5,4 рази вища в порівнянні із звичайним плоским колектором. Це означає, що для отримання тієї ж кількості енергії за допомогою плоских колекторів, потрібна в 5,4 рази більша площа, ніж для колекторів CPC Star Azzurro.

……………………………………………………………………………………………………………………….

Унікальність технології

Полягає в  тому, що замість незамерзаючої рідини до колектора надходить звичайна вода. Це дає можливість підключатись безпосередньо до системи опалення і не потребує заміни існуючого ємкісного водонагрівача, а Ваш колектор працює в якості додаткового котла!

Порівняння фізичних характеристик води і пропіленгліколю

Опис сонячних колекторів Paradigma

Геніально і просто

Використання води в якості теплоносія дало змогу відмовитись від значної кількості деталей, які входять до складу традиційних геліоустановок. Сонячні Agua системи від Paradigma  мають невелику кількість компонентів, що забезпечує оптимальну роботу системи, збільшує термін роботи в цілому і не потребує сервісного обслуговування.

Опис сонячних колекторів Paradigma Компоненти системи

Все починається з колектора – він перетворює навіть найслабкіше сонячне світло в тепло і передає його воді, яка надходить до буферної ємкості, а до колектора за допомогою насосної станції знову подається холодна вода. Управління процесом циркуляції виконує сонячний регулятор. Він повідомляє про енергетичну ефективність системи і забезпечує безперебійну роботу всіх компонентів.

……………………………………………………………………………………………………………………….

Система захисту від замерзання

В морозні періоди в мережі трубопроводів сонячної установки знаходиться така кількість тепла, яка надійно запобігає замерзанню системи.

Система була перевірена і отримала схвальні відгуки Інституту термодинаміки і теплотехніки Штутгардського університету.

Умови випробовування: довжина прокладених трубопроводів – 15 м, температура навколишнього середовища до -25°C, яка зберігалась впродовж тривалого часу.

Якщо дивлячись на запобіжні заходи і виконання усіх вимог відповідно до інструкції Paradigma, система все-таки зазнає шкоди під дією морозу, то компанія Paradigma готова відшкодувати усі збитки.

Для ознайомлення з системою антизамерзання натисніть детальніше

……………………………………………………………………………………………………………………….

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.