ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Чому погано горить котел на твердому паливі?

fallimento

Можливі причини поганого горіння котла на дровах:

«Прийшли холоди, а твердопаливний котел не дає тепла? Дрова, замість 2-х раз на добу, приходиться підкидати 10 – 12 раз? Котел, замість тачки дров, споживає фіру на добу, а в хаті зимно? Який тепер вихід, і, чи він взагалі є?»

Вихід є!

 Отже, Ви купили котел на дрова, наслухалися – як Ви тепер будете економити, відмовившись від газу, а тут “ляп на середині місця”:

  • мав підкидати дрова раз на добу, а тут дрова потрібно підкидати щогодини, ну максимум дві;
  • мав гріти так, що по хаті хоч босому і в трусах ходити, а тут так холодно, що то вже жінка Вас з хати виганяє, але так само – босого і в трусах.

Тепер сидиш і думаєш: “ну на “хре..на” мені то було треба”.

Такі гроші заплатив за котел!!! А тепер, як в тій пісні: “Котились сльози на холодний кахель, ну перестань, не плач приятель.» Ну що, вже потроху впізнаєте себе?

Ну добре, не журіться, все гаразд, бо ми маємо для Вас хороші новини. Ви ж знаєте, якщо купив нову косу, то вона не зразу буде добре косити. Навіть її треба настроїти, як гітару.

Скажу по-іншому, якщо коса нова і дорого коштує, то це ще не гарантує, що вона відразу буде файно косити. Твердопаливний котел, як мінімум, потребує такої ж настройки, як рояль чи гітара.

Насправді Ваш котел, при правильному та професійному підході, повинен горіти від 6 до 36 годин (залежно від типу горіння). І все це можливо і реально. Повірте, у Вашому випадку також.

Чому у Вас котел так довго не горить? Тут все просто: неправильно укомплектований, неправильно підключений і третя, дуже вагома причина – це не правильно налаштований. Тепер можна зрозуміти одне – там де все здається складно, там якраз все просто. А от де здається просто, там якраз і складно.

Якщо Ви вважаєте, що Ваш твердопаливний котел горить погано, але Ви хочете це виправити, тоді Ви можете звернутися до нас, ми допоможемо Вам вирішити Вашу проблему. Зверніть увагу – за виявлення проблеми ми грошей не беремо! Тому така консультація буде для Вас безкоштовною! Дзвоніть, будемо раді Вам допомогти!Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.