ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Чому погано горить котел на твердому паливі?

fallimento

Можливі причини поганого горіння котла на дровах:

«Прийшли холоди, а твердопаливний котел не дає тепла? Дрова, замість 2-х раз на добу, приходиться підкидати 10 – 12 раз? Котел, замість тачки дров, споживає фіру на добу, а в хаті зимно? Який тепер вихід, і, чи він взагалі є?»

Вихід є!

 Отже, Ви купили котел на дрова, наслухалися – як Ви тепер будете економити, відмовившись від газу, а тут “ляп на середині місця”:

  • мав підкидати дрова раз на добу, а тут дрова потрібно підкидати щогодини, ну максимум дві;
  • мав гріти так, що по хаті хоч босому і в трусах ходити, а тут так холодно, що то вже жінка Вас з хати виганяє, але так само – босого і в трусах.

Тепер сидиш і думаєш: “ну на “хре..на” мені то було треба”.

Такі гроші заплатив за котел!!! А тепер, як в тій пісні: “Котились сльози на холодний кахель, ну перестань, не плач приятель.» Ну що, вже потроху впізнаєте себе?

Ну добре, не журіться, все гаразд, бо ми маємо для Вас хороші новини. Ви ж знаєте, якщо купив нову косу, то вона не зразу буде добре косити. Навіть її треба настроїти, як гітару.

Скажу по-іншому, якщо коса нова і дорого коштує, то це ще не гарантує, що вона відразу буде файно косити. Твердопаливний котел, як мінімум, потребує такої ж настройки, як рояль чи гітара.

Насправді Ваш котел, при правильному та професійному підході, повинен горіти від 6 до 36 годин (залежно від типу горіння). І все це можливо і реально. Повірте, у Вашому випадку також.

Чому у Вас котел так довго не горить? Тут все просто: неправильно укомплектований, неправильно підключений і третя, дуже вагома причина – це не правильно налаштований. Тепер можна зрозуміти одне – там де все здається складно, там якраз все просто. А от де здається просто, там якраз і складно.

Якщо Ви вважаєте, що Ваш твердопаливний котел горить погано, але Ви хочете це виправити, тоді Ви можете звернутися до нас, ми допоможемо Вам вирішити Вашу проблему. Зверніть увагу – за виявлення проблеми ми грошей не беремо! Тому така консультація буде для Вас безкоштовною! Дзвоніть, будемо раді Вам допомогти!Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук