ClickCease

Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Чому погано горить котел на твердому паливі?

fallimento

Можливі причини поганого горіння котла на дровах:

«Прийшли холоди, а твердопаливний котел не дає тепла? Дрова, замість 2-х раз на добу, приходиться підкидати 10 – 12 раз? Котел, замість тачки дров, споживає фіру на добу, а в хаті зимно? Який тепер вихід, і, чи він взагалі є?»

Вихід є!

 Отже, Ви купили котел на дрова, наслухалися – як Ви тепер будете економити, відмовившись від газу, а тут “ляп на середині місця”:

  • мав підкидати дрова раз на добу, а тут дрова потрібно підкидати щогодини, ну максимум дві;
  • мав гріти так, що по хаті хоч босому і в трусах ходити, а тут так холодно, що то вже жінка Вас з хати виганяє, але так само – босого і в трусах.

Тепер сидиш і думаєш: “ну на “хре..на” мені то було треба”.

Такі гроші заплатив за котел!!! А тепер, як в тій пісні: “Котились сльози на холодний кахель, ну перестань, не плач приятель.» Ну що, вже потроху впізнаєте себе?

Ну добре, не журіться, все гаразд, бо ми маємо для Вас хороші новини. Ви ж знаєте, якщо купив нову косу, то вона не зразу буде добре косити. Навіть її треба настроїти, як гітару.

Скажу по-іншому, якщо коса нова і дорого коштує, то це ще не гарантує, що вона відразу буде файно косити. Твердопаливний котел, як мінімум, потребує такої ж настройки, як рояль чи гітара.

Насправді Ваш котел, при правильному та професійному підході, повинен горіти від 6 год. до 36 год. (залежно від типу горіння). І все це можливо і реально. Повірте, у Вашому випадку також.

Чому у Вас котел так довго не горить? Тут все просто: неправильно укомплектований, неправильно підключений і третя, дуже вагома причина – це не правильно налаштований. Тепер можна зрозуміти одне – там де все здається складно, там якраз все просто. А от де здається просто, там якраз і складно.

Якщо Ви вважаєте, що Ваш твердопаливний котел горить погано, але Ви хочете це виправити, тоді Ви можете звернутися до нас, ми допоможемо Вам вирішити Вашу проблему. Зверніть увагу – за виявлення проблеми ми грошей не беремо! Тому така консультація буде для Вас безкоштовною! Дзвоніть, будемо раді Вам допомогти!

pro-tt-kotliЩе статті про твердопаливні котли kotli-na-drovaКаталог твердопаливних котлів
Спеціалісти, які Вам допоможуть:
  • Підібрати твердопаливний котел;
  • Підібрати правильне обладнання для монтажу;
  • Підберуть оптимальну схему монтажу;
  • Допоможуть визначити правильність підключення Вашого твердопаливного котла.
Josip
Мене звати Йосип
Старший спеціаліст технічного відділу
phone067-988-22-84;
phone099-000-52-34;
roman
Мене звати Роман
Спеціаліст технічного відділу
phone098-423-51-50;
Подзвоніть до нас! Ми з радістю Вам допоможемо!

Якщо у Вас є питання,

але Вам незручно до нас телефонувати,
тоді ви можете надати питання on-line

Задати питання
Ми будемо раді надати відповідь на Ваше питання!
Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на карті



Замовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук