ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Все про сухі колоті дрова

Компанія-ЕкономТепло рада вітати всіх українців з 2012  Роком, та Різдвяними святами і побажати окрім добробуту і всього іншого хорошого, і економічно фінансового процвітання. В подарунок для людей які живуть в Україні, після подарунку нашого уряду, ми зробимо від імені компанії маленький новорічний подарунок, ми розповімо вам як можна орієнтуватись, і як можна виграти від того що газ подорожчає, і як ваші сусіди можуть вам заздрити тому що чим більше буде зростати ціна газ, тим більше ви зможете заощаджувати.

Почнемо з того, що коли газ стрімко зростає, всі розумні люди зазвичай починають замислюватися: а що робити далі – сидіти в холодній хаті, де є маленькі діти, або брати і встановлювати твердопаливний котел. При установці твердопаливного котла, Ви можете зустрітися не тільки з перевагами, а й із «сюрпризами».

Чому не гріє котел на твердому паливі?

Цей секрет, про який ми зараз будемо розмовляти – це якраз те, як Вам налагодити роботу і спланувати сімейний бюджет, щоб відбулося дійсно заощадження, а не викидання грошей на вітер. Для того, щоб використовувати твердопаливний котел Вам необхідно мати сухі дрова. Як правило, в котлах піролізного типу вологість дров повинна бути 12-20 відсотків, і не більше, в традиційних будь-яке дерево буде горіти але питання «буде горіти як ???».

Дерево з 12 – 20% вмістом води має теплоту згоряння 4 кВтГод / 1 кг деревини.
Дерево з 50% вмістом води має теплоту згоряння 2 кВтГод / 1 кг деревини.

Сирі дрова мало гріють, погано горять, сильно димлять і істотно скорочують термін служби котла і димохідної труби. Потужність котла знижується до 50%, а витрата палива збільшиться в два рази.

Буде просто тліти і сушити себе.  Як в традиційних, так і в піролізних котлах, можуть горіти і мокрі (сирі)  дрова, але ці дрова не будуть давати вам потрібного результату. З них буде виділятися дьоготь, смола і абразивні кислоти, які можуть скоротити  термін служіння  вашого котла в десятки разів, на 60% давати менше тепла , скоротять час горіння вашого котла  на одній загрузці до двох годин замість 8 годин. Бувають такі випадки, коли дрова не сухі і Ви зможете за місяць спалити таку кількість дров, як люди використовують за два опалювальні сезони. Окрім того, може вийти з ладу котел, а це вже  дуже суттєво вдарить не тільки по вашій кишені. Для того, щоб у Вас правильно горів твердопаливний котел, Вам необхідно не тільки вибрати бренд, марку котла, яка має за собою історію та багаторічну репутацію, а також людей які зможуть його правильно встановити, регулюючу автоматику, яка в симбіозі разом з твердопаливним котлом дасть Вам приголомшуючий ефект. Тому Ви дійсно зможете заощаджувати, Ви завжди будете в теплі, затишку, як то кажуть «на коні». А на заощаджені гроші Ви зможете собі дозволити достойний відпочинок зимою наприклад в Буковелі в Карпатах з сім’єю.

Значить, в першу чергу, щоб добитися такого заощадження, Вам потрібен твердопаливний котел. Окрім того, хочемо добавити: якщо Ви думаєте, що поїдете в ліс самі, візьмете сокиру і почнете рубати дрова для твердопаливного котла, або замовите в лісі такі дрова і Ви закриєте це питання, то дуже помиляєтесь. Бо для того щоб висушити дрова необхідно мінімум – щоб пройшло два роки. Для цього потрібно: їх замовити, привести з лісу, розгрузити, порізати, поколоти і два роки сушити. Мати навіс де можна їх сушити. 

Ще раз хочемо привітати Вас з Новим Роком, різдвяними святами і побажати Вам  в опалювальний сезон тепла, затишку та вагомих заощаджень на російському газі. Відмовившись від нього і, тим самим, підтвердити справжню незалежність країни під назвою Україна, чарівної країні в якій ми з Вами проживаємо.

Теги:


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук