ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Помилки які допущені у Відео №1 та як їх уникнути!

1. Твердопаливні котли, тим більше піролізного типу, категорично заборонено розпалювати будь-якими вогненебезпечними рідинами такими як: соляра, бензин, різного виду рідкі розпалювачі, балони з газом і т.п. Для того, щоб його було легко розпалювати потрібно, щоб була правильна тяга димоходу, яка досягається його правильним підбором.

Як правильно розпалюєтбся твердопаливний котел Ви побачили у Відео №2.

2. Такий котел, як Atmos не потребує жодних “димососів”, тому що при правильному підключенні Він зовсім не димить. І стеля не повинна бути, як на Відео №1 – чорною, як у негра в одному місці.

В цьому Ви могли переконатися переглянувши Відео №2, де такий котел стоїть вже 7 років в житловій кухні, де жодного разу за цей час не робилась побілка. Хто хоче переконатися, запрошуємо в дім господаря.

3. При правильному підключенні, в верхній камері загрузки котла Atmos після того як він догорів, попелу взагалі не повинно залишатися. На то він і піролізним називається, що дрова в ньому, при його правильній роботі, повинні згорати до тла, майже не залишаючи після цього попелу. Перегляньте ще раз Відео №1 і зверніть увагу на те, що верхня камера загрузки забита майже доверху попелом!

4. Акумуляційні баки, які є у Відео №1, це взагалі жах. По-перше вони всі різних об’ємів, що вже недопустимо, тим більше при такому підключені, як вони там зроблені. Через це вони не можуть рівномірно прогріватись. Окрім того вони взагалі під’єднані не в тому місці і не за тоою послідовністю.  Це власне той випадок, коли людина придбала ємність, якби для користі – а вийшло на шкоду. А все через теж саме: “Мега професіоооональний підхід того парня, що такий чудо-монтаж – осуществіл”.

Нажаль, такі випадки не тільки непоодинокі, а навпаки – російською це звучить “сплош и рядом”. За статистикою, лише 5 твердопаливних котлів зі 100 в Україні підключені правильно.

5. Котел Atmos при такому підключенні може горіти максимум чотири години на одній загрузці. Це значить, що через чотири години потрібно знову підкидати дрова. Це рівно на 50% менше, від того скільки такий справді хороший котел може горіти. Тим не менше, герой сюжету стверджує, що він от так чотири години протопить і все люкс. А йому ще потрібно гріти 2 тони води. Ну що тут скажеш? Кіно і німці…

Так і живемо. Розкаже Вам перший ліпший, як він Вам “замонтує”, а людина вірить. Потім навіть коли щось не так і Ви запитаєте: “А як має бути?”. Він вам відповість: “Та то так має бути!”.

Потім твердопаливні котли взриваються. І тут починають виникати запитання:

– А чому взриваються?

– Бо то не газові!

– А яка різниця?

– А велика!

– А в чому?

– А в тому, що монтаж твердопаливного котла від монтажу газового котла відрізняється рівно настільки, наскільки відрізняється закапування ока каплями для очей від складної операції на тому ж оці. Першу процедуру Ви можете зробити самостійно, для другої потрібна висока кваліфікація, практичний досвід, хороша школа знань та навчальна база, де можна було б це все здобути.

Щоб уникнути помилок

монтажу твердопаливних котлів:

На жаль ми не можемо Вас навчити уникати цих помилок самостійно. Не можемо через вулику кількість тонкостей, які важко зрозуміти  з першого разу, тим більше без практики.

В будь-якому випадку ніхто з першого разу не зробить все правильно на 100% і обов’язково допуститься хоча б 20% помилок. Хіба не так? Згадайте будь-що, що Ви робили вперше. І не кажіть, що Ви не помилялись. Бо ми помилялись, і не соромимось цього!

Це нормально. Бо ми робили це для того, щоб навчитись і заробляти на цьому гроші. Ми витратили на “таке навчання” у 8 раз більше грошей, ніж було потрібно на звичайний монтаж. Зате ми досягли ефекту, який тепер дозволяє суттєво економити. Розмір економії на паливі, порівняно із звичайним монтажем, перекриває всі витрати на наш монтаж в середньому вже за 2 роки. Тому, якщо Ви хочете встановити твердопаливний котел і уникнути помилок його монтажу, і після цього не мати будь-яких неприємних проблем, то замовте будь-ласка монтаж в людей, які мають позитивний практичний досвід в цій сфері. Якщо ж ні, то готуйтесь до затратної та нервової праці.

Ми пропонуємо Вам, щоб Ви довірили монтаж Вашого твердопаливного котла нам. Вам напевно не розумієте чому саме нам?  Це вже дуже добре! Значить Ви розумієте, що не можна довіряти це питання першому ліпшому. Тому для початку ми хочемо надіслати Вам комерційну пропозицію. На сьогоднішній день вона є безкоштовною. В цій комерційній пропозиції Ви побачите всі можливі витрати, які Вас чекають. Ми не будемо нічого приховувати, так як це часто роблять. Нам це не вигідно, бо тоді існує великий ризик, що в майбутньому Вас це дуже розчарує і Ви не захочете розраховуватись. А це неприємний процес, який нікому не потрібен.

Щоб ми могли надіслати Вам комерційну пропозицію потрібно, щоб Ви заповнили заявку, яка знаходиться трішки нижче. За це, ми подаруємо Вам трьоходовий підмішувальний клапан, без нього твердопаливний котел працювати правильно не буде, тому він всеодно Вам буде потрібен. Просто стоїть питання чи Ви його купите чи отримаєте в подарунок.( ціна клапана 674грн.). Щоб його отримати потрібно в полі заявки “додаткова інформація” написати “подарунок – клапан”, в будь-якому порядку. Чи перед додатковою інформацією, чи після неї, чи взагалі без неї. І все! При замовлені монтажу Ви отримаєте його безкоштовно (його ціну в інші товари забивати не будемо:)  )

Отже, щоб замовити комерційну пропозицію

та отримати подарунок

заповніть заявку:

Коли ви отримаєте комерційну пропозицію?

Тут так швидко, як з першою відповіддю на жаль не вийде. Це вже трудомісткий процес, на який потрібен час.

Як все буде відбуватись: 

1. Ви надіслали заявку

2. На протязі доби, один з наших спеціалістів технічного відділу візьме Вашу заявку на опрацювання

3. Якщо інформації, якої Ви вказали в полі додаткова інформація буде мало, то він до Вас передзвонить для її уточнення

4. Після цього спеціаліст технічного відділу повністю складає комерційну пропозицію. В залежності від завантаження робочого дня це займає не більше доби

5. Комерційна пропозиція передається у відділ продажу. Для того щоб вказати ціни на все обладнання та роботу

6. Коли все готово, комерційна пропозиція буде надіслана Вам на електронну пошту

7. Працівник відділу з продаж, передзвонить Вам, щоб повідомити, що Ваша комерційна пропозиція готова і знаходиться у Вас на електронній пошті.

8. Після того, як Ви ознайомитесь з пропозицією і якщо у Вас появляться запитання, а вони появляться (хіба, що Ви спеціаліст даної галузі, тоді  запитань мало б не бути) Ви зможете задати всі запитання нашому спеціалісту технічного відділу, який надасть Вам вичерпні відповіді.

9. Коли ми повністю про все домовимося Ви зможете зробити замовлення і отримати свій обіцяний подарунок, та правильну роботу Вашого котла.

P.S. Надіємось, що надана інформація про помилки, які допускають при монтажі твердопаливних котлів  і як їх уникнути є достатньо. І подарунок, який ми Вам даруємо буде безкоштовно та довго працювати. 

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.