ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Про ціни на сонячні колектори Paradigma

Доволі часто до нас на сайт заходять для того,щоб взнати ціну сонячних колекторів Paradigma. Ви знаєте, ви тут нічого навіть приблизно не знайдете. Зразу виникає питання,чому інші бренди можуть вказувати ціни а ви ні і навіть приблизно ні.

Відповідаємо: Для того щоб сказати вам ціну, яку ви хочете взнати, нам для початку потрібно взнати для чого вам сонячні колектори. Яку роботу вони повинні для вас виконувати. Наприклад це може бути:

  • приготування  теплої води для певної кількості осіб
  •  це може так само бути варіант коли людина ставить сонячні колектори для опалення будинку певної квадратури
  • це так само може бути варіант коли людина ставить сонячні колектори для підігрівання басейну об’ємом певної кількості кубів.

Вже тут ви можете зрозуміти що однозначної відповіді на  ваше запитання бути не може, тому що ціна  в кожному випадку завжди буде різною.

І все ж таки якщо вас дійсно цікавить скільки у вашому випадку можуть коштувати сонячні колектори, тоді  вам обов’язково потрібно задзвонити до нас. В телефонному режимі ми з’ясуємо що вам і скільки необхідно буде встановити, для того щоб задовольнити необхідні ваші потреби. Після цього ми зробимо приблизний розрахунок, який буде відправлено та погоджено в Німеччині. Лише  після того ми може зможемо дати  вам чітку відповідь скільки це буде вам коштувати.

P.S. Інколи нас просять продати лише тільки один коллектор,  знову запитують скільки він коштує. Відповідаємо: Ми не продаємо просто так по одному колектору, тому що система сонячних колекторів Paradigma є унікальною. Цей колектор ви можите застосувати лише з комплектуючими Paradigma. в іншому випадку ви його нігде застосувати не зможете.

Теги:

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук