ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Обережно, псевдоспеціалісти!

Обережно!

На території України з’явилися псевдо-монтажники, які представляють себе від імені Компанії ЕкономТепло. До них входять ті люди, які ніколи у нас не працювали, або колись у нас працювали, але були звільнені по причинах неналежної поведінки на об’єктах, пияцтва, некваліфікованості та несумлінного ставлення до якості роботи.

 Обережно, псевдоспеціалісти!

Мусимо Вам повідомити, що монтажники нашої компанії, без попередніх перемовин керівництва Компанії,  або  фахівців офісу Компанії Економтепло, ніколи не виїжджають на жоден об’єкт.

При виникненні незрозумілих ситуацій, для виявлення  вище  названих «спеціалістів», Ви можете завжди отримати інформацію про їх походження за номерами

ТЕЛ. ГОЛОВНОГО ОФІСУ:

(032)224-93-29;

(067) 100-12-74;

(050) 100-12-74;

(093) 930-72-96

P.S. Справжні монтажники Компанії Економтепло – це висококваліфіковані, ввічливі фахівці, з досвідом роботи на початок 2012 року, більше семи років, які виконують свою роботу якісно та швидко. Лише їхня робота гарантує вашому твердопаливному  котлу максимальний час горіння на одному завантаженні та довгий термін служіння.

З повагою Компанія “ЕкономТепло”


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.