Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Опис окремих моделей Drazice NAD

¤ Каталог акумуляційних ємкостей Drazice детальна інформація

NAD v1

nad v1

Акумулюючий бак, в якому можна встановити від одного до трьох фланців. Фланець з міжцентровою відстанню болтів 210 мм можна використовувати для установки вбудованого електричного фланцевого нагрівача TPK. У стандартному виконанні фланець заглушений. Акумулюючі баки поставляються з теплоізоляцією товщиною 100 мм.

NAD v2

nad v2

Акумулюючий бак, в якому можна встановити штуцер G6 / 4 “. Штуцер G6 / 4 ” можна використовувати для установки електричного термоелемента TJ G 6/4 “. Акумулюючі баки поставляються з теплоізоляцією товщиною 100 мм.

Відділ продажу акумуляційних ємностей:

+38 (098) 563-35-91

+38 (099) 090-45-16

+38 (093) 930-72-96

 

NAD v3

nad v3

Акумулюючий бак з фланцем з міжцентровою відстанню болтів 210 мм і штуцерами або тільки штуцерами. Фланець з міжцентровою відстанню болтів 210 мм можна використовувати для установки вбудованого електричного фланцевого нагрівача TPK. У стандартному виконанні фланець заглушений. акумулюючі баки поставляються з теплоізоляцією товщиною 100 мм.

NAD v4 (тільки нижній теплообмінник)

nad v4

Акумулюючий бак з фланцем з міжцентровою відстанню болтів 210 мм для установки вбудованого електричного фланцевого нагрівача TPK і одним теплообмінником площею 1,5 м2 для підключення наступної опалювальної системи, наприклад, SOLAR. У стандартному виконанні фланець заглушений. Акумулюючі баки поставляються з теплоізоляцією товщиною 100 мм.

¤ Каталог акумуляційних ємностей
детально

доставка водонагрівачів

NAD v5 (обидва теплообмінника)

nad v5

Акумулюючий бак з фланцем з міжцентровою відстанню болтів 210 мм для установки вбудованого електричного фланцевого нагрівача TPK і двома теплообмінниками площею 1,5 м2 для підключення наступної опалювальної системи, наприклад, SOLAR. У стандартному виконанні фланець заглушений. Акумулюючі баки поставляються з теплоізоляцією товщиною 100 мм.

¤ Каталог акумуляційних ємкостей Drazice детальна інформація

P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук